Otworzyliśmy drugi sklep z perukami Kraków - przyjdź koniecznie!

15 / 3 / 2024

Otworzyliśmy drugi sklep z perukami Kraków - przyjdź koniecznie!

Perukarnie Rokoko znajdują się w wielu miastach Polski - zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i w dużych aglomeracjach. Wielkość tych ostatnich może jednak sprawiać, że część mieszkańców czuje mimo wszystko ograniczoną dostępność sklepów z perukami ze względu na odległość, jaką trzeba pokonać, aby do perukarni wybrać się w dostępnych godzinach otwarcia. Dlatego Rokoko wychodzi naprzeciw warszawiakom, wrocławianom, a teraz również krakowianom, uruchamiając już drugi salon perukarski w stolicy Małopolski.

Nowa perukarnia Kraków-PodgórzeNowa lokalizacja to Podgórze przy ul. Józefińskiej 45. Tutaj, podobnie jak w pozostałych firmowych sklepach, asortyment zaczyna się od peruk damskich i męskich z włosów naturalnych i syntetycznych, poprzez toppery i tupety, a kończąc na turbanach, preparatach maskujących przerzedzenia oraz akcesoriach i kosmetykach perukarskich. Bogactwo fasonów i kolorów zastępczych fryzur, markowe produkty renomowanych producentów (takie jak toppery słowiańskie Rokoko, peruki Ellen Wille i dużo innych) pozwala na sprawdzenie wielu z nich w dyskretnej przymierzalni, korzystając przy tym z profesjonalnego doradztwa obsługi Rokoko. Dzięki wypracowanemu przez lata doświadczeń procesowi następuje dobranie nowego uczesania, które będzie nie tylko wygodne, ale również piękne i trwałe. Dodatkowo możliwość skorzystania z refundacji NFZ na perukę z pewnością zachęci klientki i klientów do odwiedzenia tej nowo otwartej perukarni na Podgórzu.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku 8-16 do salonu z perukami Kraków po południowej stronie Wisły oraz wszystkie okoliczne miejscowości. Po peruki warto wybrać się właśnie do Rokoko, a oferta jest wyjątkowo szeroka!

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe