Peruki medyczne

Wysokiej jakości peruki certyfikowane

Peruki medyczne

Peruki medyczne

Firma Rokoko Hair Company, będąca właścicielem sieci sklepów  Hair Partners oraz Rokoko, od wielu lat uszczęśliwia mężczyzn i kobiety tworząc "nowe" włosy.

Pomagamy odzyskać pewność siebie i umożliwiamy w jak najbardziej naturalny sposób odmianę swojego wyglądu poprzez zastosowanie nowoczesnych peruk. W ofercie posiadamy zarówno medyczne peruki z włosów naturalnych jak i peruki syntetyczne.

Dzięki wysokiej jakości peruk medycznych kobiety stają się w mgnieniu oka ponętnymi blondynkami, intrygującymi szatynkami czy zmysłowymi brunetkami. W jednej chwili mogą cieszyć się długimi, prostymi włosami lub wypróbować krótką, ekstrawagancką fryzurę.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie - oferujemy największy wybór peruk w Polsce - ponad 5000 różnych fasonów i kolorów.

W naszym portfolio posiadamy również ciekawe propozycje dla panów.

Ellen Wille Rokoko

Nasza firma to największy producent i dystrybutor - hurtownia peruk medycznych na terenie Polski. Jesteśmy Generalnym Przedstawicielem światowych marek Ellen Wille: Raquel Welch, Perucci, HairMania, Hair Society, Hair Power, Pure Power, PurEurope. Współpracujemy z najlepszymi!

Jakość jest dla nas najważniejsza.

Dystrybucja peruk Ellen Wille Medical Wigs

Jako generalny dystrybutor peruk medycznych Ellen Wille zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi oraz do naszych punktów sprzedaży po najwyższą jakość na świecie, czyli peruki Ellen Wille.

Ellen Wille stworzyła wiele elementów dzisiejszego wizerunku peruk już w latach 80. Specjalistyczny sklep z perukami w centrum Frankfurtu przekształcił się w globalną markę na świecie, która do dnia dzisiejszego wyznacza standardy w perukarstwie.

Jeśli szukasz wysokiej jakości, sprawdź Ellen Wille.

Produkty posiadają opatentowane włókna syntetyczne, które zapewnia naturalny i zdrowy połysk, wizualnie nie do odróżnienia od własnych włosów. Stylizacja produktów jest bardzo prosta w pielęgnacji. Skręt włosa jest głęboko w w strukturze włosa, dzięki czemu fryzura zawsze jest idealnie dopasowana i można ją bardzo łatwo układać rękami. Piękne nietuzinkowe style oraz olśniewające kolory to czyste piękno by Ellen Wille.

 

Nasze kolekcje peruk medycznych

Beaute de Femme, Hair2be i Hair Secret, Hair Diamonds,BU , Delicious Hair, Hero - nasze własne kolekcje peruk, które mogliśmy stworzyć dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Większość wchodzących w ich skład modeli, posiada, lace front, monofillament zwany inaczej 'mikroskórą'. Wstawki te sprawiają, że przez włosy prześwituje skóra, co zapewnia naturalny efekt wizualny i swobodę psychiczną użytkownika.

Kolekcje peruk medycznych naturalnych

 

Nasze produkty to najwyższa jakość w świecie peruk medycznych. Sprawdź kolekcję Queen of Nature, która została stworzona z najwyższej jakości włosów słowiańskich!

refundacja nfz

Refundacja NFZ - W naszych sklepach można zrealizować wniosek NFZ na peruki oraz protezy piersi.

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe