Współpraca i franczyza ROKOKO

Współpracuj z najlepszymi

Współpraca / Franczyza

Rokoko Hair Company to największa firma specjalizująca się w sprzedaży produktów i akcesoriów perukarskich na terenie Polski, jak również sieć dynamicznie rozwijających się salonów stale zwiększających swoją ofertę. Dzięki wieloletniej obecności w branży oraz stale zdobywanemu doświadczeniu w relatywnie krótkim czasie sklep oferujący swoje produkty osobom zmagającym się z problemami związanymi z włosami oraz pacjentom po przebytym zabiegu chemioterapii pragnącym znów wyglądać pięknie i młodo rozrósł się do rangi sieci handlowej, która to prowadzi zarówno własne salony jak i podejmuje współpracę z partnerami.

Z przyjemnością informujemy, że stanowiące trzon naszego asortymentu wyroby, akcesoria i kosmetyki produkowane są przez znane oraz cieszące się doskonałą renomą wśród klientów marki, co jest gwarancją ponadprzeciętnej jakości i pełnego zadowolenia konsumenta. Warunki współpracy ustalamy z potencjalnymi partnerami indywidualnie, uzależniając je od produktu, usługi lub marki wyrobów jakie pragną oni oferować swoim klientom. Z chęcią nawiążemy także kontakt z właścicielami salonów fryzjerskich, sklepów oferujących akcesoria i środki medyczne, jak również przedsiębiorcami pragnącymi uzupełnić swoje portfolio produktów o wyroby z najwyższej półki pozwalające znacznie zwiększyć generowane zyski. Dopuszczamy także możliwość prowadzenia działalności w modelu franszyzowym. Dysponujemy w tej kwestii wieloletnim doświadczeniem, a więc możemy zapewnić, że współpraca z naszym przedsiębiorstwem będzie owocna dla obydwu stron zainteresowanych!

Wszystkim podmiotom zainteresowanym podjęciem współpracy z firmą Rokoko Hair Company zaoferować możemy: szansę prowadzenia lukratywnej działalności gospodarczej pod sprawdzoną i cieszącą się zaufaniem marką, specjalne zniżki, profesjonalne szkolenia, wsparcie ekspertów, skuteczny marketing, efektywne pozycjonowanie prowadzonego sklepu lub salonu w Internecie oraz wypracowany na przestrzeni lat system poleceń.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą i pragnęliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej sieci.

współpraca
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe