Treski i dopinki

Wysokiej jakości doczepki do włosów

Treski i dopinki

Firma Rokoko Hair Company pragnie zaoferować Państwu wysokiej jakości dopinki do włosów. Dzięki nim będą Państwo w stanie dowolnie oraz bez jakichkolwiek trudności zmieniać fryzurę, jednocześnie nie osłabiając struktury włosów. Ich zastosowanie pozwoli Państwu całkowicie zmienić swój styl w mgnieniu oka, co szczególnie przyda się przed wszelkiej maści bankietami, przyjęciami, czy uroczystościami.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z treskami dowolnie eksperymentować, dostosowując je do własnych potrzeb i preferencji stylistycznych. Jeżeli dane ułożenie fryzury uznają Państwo za nieatrakcyjne, wystarczy wyłącznie kilka minut, aby całkowicie je zmienić i przejść kolejną metamorfozę. Do dalszych prób zapewne zachęci Państwa fakt, że dopinki nie będą miały jakiegokolwiek negatywnego wpływu na włosy naturalne, a więc nie osłabią, nie zmierzwią i nie wysuszą ich.

Nasz asortyment dopinek, tresek, doczepek jest niezwykle bogaty. Mają Państwo bowiem do wyboru produkty długie, krótkie, kręcone, proste oraz charakteryzujące się zarówno jaśniejszym jak i ciemniejszym odcieniem. Szczególnie polecamy kolekcję produktów z naturalnych włosów słowiańskich nie poddanych modyfikacjom ani farbowaniu. Zarówno puszysty koczek, jak i gładkie doczepki do kitek pozytywnie odmienią fryzurę i będą wyglądać najbardziej naturalnie.

treski i dopinki

Idealny sposób na szybką metamorfozę. Gdy nowa fryzura Ci się nie spodoba, możesz po prostu ją zmienić. Dopinki i treski dostępne w ofercie są długie, krótkie, proste, kręcone, ciemne lub jasne. Bogata gama kolorów.

treski i dopinki treski i dopinki
treski i dopinki treski i dopinki
treski i dopinki treski i dopinki
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe