HairAgain

HairAgain System Niechirurgiczny przeszczep włosów

Zapraszamy do odwiedzin na stronie hairagain!

System włosów wykonany od podstaw dokładnie taki jaki chcesz. Zamów online lub odwiedź jeden z naszych salonów!

Przejdź do HairAgain

 

Dzięki nam oszczędzisz czas i pieniądze!

Dzięki współpracy z naszą firmą możesz zamówić odpowiadającą Ci perukę naturalną, system włosów, kosmetyki do pielęgnacji systemów włosów, czy też niezbędne akcesoria nie opuszczając czterech ścian własnego domu - wszystko to dzięki efektywnej komunikacji online oraz natychmiastowej wysyłce zamówionych produktów!

Dbając o pełne zadowolenie naszych klientów ograniczyliśmy do absolutnego minimum formalności oraz czas oczekiwania. Zapewniamy także całkowitą dyskrecję, bowiem jesteśmy w pełni świadomi jak wstydliwym i frustrującym problemem może być dla niektórych naszych klientów utrata lub przerzedzanie się włosów.

Opracowaliśmy także z myślą o naszych klientach specjalną procedurę, dzięki której mogą oni niemalże od podstaw stworzyć swój wymarzony Hair System określając długość, typ oraz kolor włosów, z jakich ma zostać wykonany produkt, jak też - materiał, jaki ma stanowić jego bazę. Gwarantujemy, że żadna konkurencyjna firma nie daje swoim klientom tak ogromnego wyboru w kwestii personalizacji systemów uzupełnień!

 

Błyskawiczna realizacja zamówienia

Mimo, że wszystkie zamawiane przez naszych klientów produkty wykonywane są na ich indywidualne zamówienie, dokładamy wszelkich starań, aby każde z zamówień zrealizować jak najszybciej! Jeżeli nie masz jednak dużo czasu, zawsze możesz zdecydować się na przyspieszenie realizacji, dopłacając 20 % ceny nabywanego produktu. Skróci do czas oczekiwania do wylącznie 12 tygodni! na Twój system włosów na zamówienie. Aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort, zawsze zwracamy wpłaconą nadwyżkę w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać danego systemu włosów w określonym terminie!

 

Szeroki asortyment produktów

Działamy niemalże na wszystkich polach związanych z pielęgnacją włosów. Możemy bowiem wykonać dla Ciebie system uzupełnień włosów od podstaw zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i preferencjami, jak też podjąć się naprawy produktu nabytego już wcześniej, nawet jeżeli został on zakupiony od konkurencji.

Oferujemy także kompleksowe usługi doradcze - z przyjemnością pomożemy Ci, jeżeli nie wiesz na jaki rodzaj produktu się zdecydować. Z chęcią przeprowadzimy Cię również przez proces personalizacji wybranego produktu, tak aby nie tylko był on wytrzymały i wykonany z najlepszych dostępnych materiałów, ale także aby w pełni wpasował się w Twoje gusta! Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu poradzą oni sobie bez trudu ze wszystkimi problemami związanymi z włosami, począwszy od łysienia plackowatego, poprzez łysienie androgenowe, aż do ponadprzeciętne przerzedzanie się włosów.

Warto także w tym miejscu dodać, że wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją. Dotyczy to nie tylko peruk z włosów naturalnych, ale także systemów zagęszczających włosy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej niezwykle bogatej oferty peruk naturalnych na zamówienie - są one nie tylko o wiele trwalsze od swoich syntetycznych odpowiedników, ale także ich odróżnienie od prawdziwych włosów jest niemalże niemożliwe. Fakt ten na pewno pozytywnie wpłynie na Twój komfort noszenia zakupionego produktu! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie przygotować systemy dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci!

Jeżeli zmagasz się z nadmiernym wypadaniem włosów lub ich nagłym przerzedzaniem, również będziemy w stanie Ci pomóc! Wszystko to dzięki naszym niepowtarzalnym metodom zagęszczania włosów, z których skorzystały już dziesiątki, jeżeli nie setki klientów przed Tobą! Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak sprawić, aby Twoje włosy znów były gęste JUŻ DZIŚ!

 
 

Wyjątkowe promocje dla naszych klientów!

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, jako że dzięki temu możesz dowiedzieć się o najistotniejszych zmianach w specyfice naszej działalności, wprowadzonych udogodnieniach oraz - co zapewne zainteresuje Cię jako klienta najbardziej - o najnowszych, przygotowanych z myślą o Tobie promocjach! Dzięki nam zaoszczędzisz niemałe pieniądze i staniesz się posiadaczem wysokiej jakości systemu lub kosmetyków pielęgnacyjnych nie drenując przy tym domowego budżetu. ZAPRASZAMY!

 

Duża dostępność salonów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z naszych klientów chce składać zamówienia oraz nabywać niezbędne mu produkty pielęgnacyjne przez Internet, dlatego też wszystkim zainteresowanym oferujemy dostęp do naszej rozległej sieci punktów konsultacyjnych oraz sklepów - mieszczą się one między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Kraków, Katowice, Olsztyn, Szczecin i Opole.

NAJNIŻSZA cena na rynku

Gwarantujemy, że nigdzie nie kupisz włosów taniej niż u nas. Dość powiedzieć, że ceny naszych systemów naturalnych zaczynają się już od 1500 złotych - jest to ewenement na polskim rynku i jeżeli przeglądałeś oferty innych salonów, nie tylko przyznasz nam rację, ale i bez chwili zastanowienia skorzystasz z naszej oferty!

Podsumowując, współpracując z nami zyskujesz:

 • Wsparcie profesjonalistów podczas każdego kroku procesu sprzedażowego,
 • Całkowicie dyskretną przesyłkę,
 • Jednorazowy wydatek, brak konieczności dopłat,
 • Możliwość konsultacji na każdym etapie realizacji zamówienia,
 • Możliwość rozłożenia płatności za produkt na raty,
 • Możliwość pełnego spersonalizowania nabywanego systemu,
 • Możliwość złożenia zamówienia bez wychodzenia z domu,
 • Brak limitów czasowych odnośnie zapoznania się z ofertą,
 • Stuprocentową dyskrecję i zaufanie,
 • Długi okres gwarancji obejmujący wszystkie oferowane produkty
 • Strzyżenie i stylizację nabytych systemów,
 • Możliwość naprawy posiadanego systemu, nawet jeżeli został on wykonany przez konkurencję!
 
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe