Sztuczne rzęsy

Eylure

Obłędnie gęste, cudownie podkręcone, długie jak firanki.
Która kobieta nie chciałaby mieć takich rzęs? Każda o nich marzy...

Dzięki nim spojrzenie nabiera głębi, wyrazistości. Co zrobić, jeśli natura nie obdarowała nas takim skarbem?

sztuczne rzęsy

Nowoczesna kobieta nie pozostaje bez wyjścia - może sprawić sobie sztuczne rzęsy. Kiedy myślimy o sztucznych rzęsach, oczami wyobraźni widzimy natychmiast ciężki, mocny makijaż, charakterystyczny dla lat 40-tych czy 60-tych. Ostatnio sztuczne rzęsy w bardziej naturalnym wydaniu stały się znów szalenie modne. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów. Wystarczy dobrze wybrać.

Makijażowy trik

Sztuczne rzęsy to niezbędne akcesorium, które w cudowny sposób może odmienić spojrzenie. W jednej chwili staje się ono bardziej pociągające, sexy. W latach 60-tych żadna elegantka nie mogła obejść się bez tej uwodzicielskiej 'broni'. Teraz też możesz znaleźć wszelkiego rodzaju sztuczne rzęsy: od klasycznych po ekstrawaganckie. Ogólnie możemy podzielić je na dwie grupy - rzęsy w pasemkach i w kępkach. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest dziś jednym z najczęściej stosowanych zabiegów upiększających.

 
 

Nowość!!! Rzęsy Eylure

Czy wiesz czemu zawdzięczają ten cudowny efekt glamour wielkie gwiazdy filmowe?

Przede wszystkim długim i gęstym rzęsom! Teraz każdy może je mieć. Ty także. Zafunduj sobie rewelacyjne rzęsy Eylure, jeśli straciłaś rzęsy na skutek nieszczęśliwego wypadku czy chemioterapii. Dzięki temu prostemu trikowi odzyskasz wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Sztuczne rzęsy firmy Eylure występują w wielu rodzajach. Sama wybierasz długość, gęstość i stopień podkręcenia rzęs. Nakładasz je na koniec makijażu. Możesz używać ich wiele razy. Rezultat jest zawsze zachwycający - piękne, długie i gęste rzęsy.

rzęsy eylure

Pielęgnacja rzęs

Podstawowym zadaniem rzęs i brwi jest ochrona naszych oczu przed kurzem, brudem i zanieczyszczaniami. Jednak nie można pominąć funkcji czysto estetycznej - to one nadają oczom głębi i dodają czaru. Dlatego musimy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim trzeba pamiętać o codziennym demakijażu, by nie dopuścić do przesuszenia i osłabienia rzęs. Możesz je wzmocnić, rozprowadzając za pomocą starej szczoteczki od maskary odrobinę oleju rycynowego. Rób to co wieczór przez dwa tygodnie, a gęstość i sprężystość twoich rzęs powinna się poprawić.

rzęsy eylure - przed i po

Pytania i odpowiedzi

calendar
Sztuczne rzęsy można nosić na powiece do kilku tygodni do 1 miesiąca (codziennie zakładając rano i zdejmujac wieczorem).
calendar
Trzeba obchodzić się z nimi ostrożnie. Nie należy ich trzeć, raptownie ciągnąć. Nie należy nakładać na nie henny do rzęs.
calendar
Oczywiście, że tak, jednak należy stosować maskary niewodoodporne.
calendar
Zanim kupisz rzęsy Eylure należy poradzić się sprzedawcy czy nie ma żadnych przeciwwskazań do ich stosowania. Mogą nimi być np. przewlekłe choroby oczu, łzawienie.
calendar
Zazwyczaj co 2-3 tygodnie. Ale to indywidualna kwestia, zależna od sposobu pielęgnacji i naturalnego cyklu wypadania rzęs.
calendar
Absolutnie nie. Klej działa łagodnie i nie ma żadnego wpływu na jakość naturalnych rzęs. Sztuczne przylegają do tych naturalnych tak delikatnie, że nie ma obaw o ich zniszczenie.
calendar
Jeśli nałożone są prawidłowo są praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych.
calendar
To produkt wysokiej jakości, którego cena jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych rzęs oferowanych na rynku.
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe