Toppery

 

Każdy z nas dąży do tego, aby mieć piękne i zdrowe włosy. Niestety czasem pojawiają się problemy natury zdrowotnej, które powodują, że naszych włosów ubywa. Pojawiają się niechciane zakola, przerzedzenia lub większa łysina. Na szczęście istnieją skuteczne metody, które bezboleśnie pomagają w odzyskaniu dawnej lub zbliżonej fryzury, przywracając tym samym komfort życia codziennego i pewność siebie.

Firma Rokoko Hair Company specjalizująca się w szeroko rozumianym nowoczesnym perukarstwie i usługach fryzjerskich, oferuje różnego rodzaju produkty, które mają za zadanie maksymalnie zniwelować niedoskonałości. Takimi produktami są m.in. toppery wykonane z włosa naturalnego lub syntetycznego, stanowiące niechirurgiczną alternatywę do często bolesnych przeszczepów włosów. Cały asortyment jest dostępny w naszej sieci sklepów w wybranych miastach Polski, w tym w Warszawie. W poszczególnych salonach pomocą służy wykwalifikowany personel, który doradzi w wyborze odpowiedniego modelu toppera według preferencji. Pod uwagę są zawsze brane indywidualne potrzeby i oczekiwania danego klienta.

Nasze toppery są wykonane z najwyższej jakości włosów naturalnych lub syntetycznych. Z dostępnej oferty szczególnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie toppery naturalne, głównie za sprawą tego, że dają sporo możliwości w kwestii stylizacji czy farbowania. Takie włosy „zachowują się” niemal tak samo jak te prawdziwe, choć dane zabiegi fryzjerskie mogą trwać dłużej.

Topper
Topper

Do produkcji topperów naturalnych są wykorzystywane przede wszystkim włosy słowiańskie, europejskie oraz azjatyckie. Pierwsze z nich są najbardziej pożądane i uznawane za najlepszej jakości włosy, ponieważ wykazują się miękkością, lekkością, trwałością i brakiem szorstkości, co oznacza, że zachowują w sobie więcej nawilżenia. Dodatkowo można łatwiej je ufarbować. Z kolei włosy azjatyckie czy też europejskie ze względu na potrzebną obróbkę chemiczną i to, że są grubsze od włosów słowiańskich, znajdują sporą aprobatę ze względu na niską cenę.

Topper
Topper

W przypadku mocowania topperów najczęściej są stosowane taśmy, klej lub klipsy. Te ostatnie sprawdzą się na pewno w topperach damskich, gdy panie potrzebują przedłużyć czy zagęścić swoje włosy bez konieczności golenia głowy.

Aby odpowiednio dbać o toppery naturalne i syntetyczne, w naszych sklepach oraz na stronie on-line jest możliwość zakupienia kosmetyków i akcesoriów do ich pielęgnacji. Zalecamy, aby korzystać z produktów, które zostały stworzone specjalnie z myślą o uzupełnieniach włosów. Na uwadze warto mieć również to, aby co jakiś czas poddawać swój topper regeneracji, ponieważ włosy ze względu na to, że są włosami ściętymi, wymagają odżywienia i odświeżenia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz topper będzie służył nam dłużej.

W poszczególnych salonach są dostępne produkty w różnych wzorach, kolorach i długościach. Można wybrać spośród jasnych lub ciemniejszych blondów czy też zupełnie ciemnych włosów a nawet z efektem siwizny. Tak duża dostępność pozwala na dogodny wybór produktu według potrzeb i własnego gustu.

Jeśli doskwiera Państwu problem z wypadaniem włosów czy pojawiającym się łysieniem, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Rokoko. Z pewnością znajdą Państwo fryzurę godną uwagi, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe