Zagęszczanie i przedłużanie włosów

Daj się uwieść pięknej fryzurze!

Włosy od wieków są integralną częścią wizerunku człowieka. Również współcześnie, kiedy nasz wygląd możemy modelować za pomocą różnych metod (strojów, makijażu, a nawet zabiegów rodem z dziedziny medycyny estetycznej), fryzura niezmiennie pozostaje ważnym wyróżnikiem każdego z nas. Wizytówka w postaci czupryny wiele mówi o jej właścicielu. Po kondycji włosów można odczytywać stan zdrowia, znajomość technik pielęgnacyjnych, stosowaną (lub zaniedbaną) suplementację czy ogólny poziom dbałości o własny wygląd. Jakość fryzury może także świadczyć o stężeniu stresu w naszym życiu. Na ilość wypadających włosów mogą mieć też wpływ kwestie, które trudno zmienić - np. naleciałości genetyczne, gospodarka hormonalna, choroby, farmakoterapia czy stosowana antykoncepcja.

Czynników odpowiadających za stan posiadania naszej głowy jest naprawdę wiele. Tak wiele, że dbałość o wszystkie elementy jest praktycznie niemożliwa. Nic dziwnego, że wiele osób zmagających się z przerzedzeniami wybiera maskowanie ubytków zamiast kłopotliwej, kosztownej i czasochłonnej profilaktyki. Współczesny rynek oferuje naprawdę wiele sposobów na zagęszczanie i przedłużanie włosów. Doczepiane pasma naturalne są relatywnie niedrogie, łatwe w aplikacji, powszechnie dostępne i, co najważniejsze, skuteczne! Nic dziwnego, że coraz więcej osób spoglądających z troską w lustro sięga po dopinki mocowane do oryginalnych pukli na kilka sposobów.

zagęszczanie i przedłużanie włosów
Zagęszczanie i przedłużanie włosów
przedłużanie włosów
Przedłużanie włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów proste jak nigdy przedtem

Ty również zauważasz na swojej szczotce do włosów lub poduszce coraz więcej włosów? Spokojna głowa! Ich wypadanie jest naturalnym procesem, wynikającym z kolejnych etapów życia włosa (anagen - katagen - telogen). W miejsce starych włosów pojawiają się nowe. Kłopot zaczyna się wtedy, gdy liczba wypadających włosów przewyższa ilość nowych kosmków. Efektem takiego obrotu spraw są przerzedzenia i wizualny spadek objętości czupryny. Fryzura, która kiedyś była pełna animuszu i przyciągała zazdrosne spojrzenia, dziś może być jedynie namiastką czasów swojej świetności. W tej sytuacji nie należy biernie spoglądać w lustro. Zamiast załamywania rąk, warto działać i zdać się na sposoby na zagęszczanie i przedłużanie włosów rekomendowane przez specjalistów. A jest w czym wybierać!

Do dyspozycji Klientów oddajemy najlepszej jakości włosy naturalne. Osoby pragnące przywrócić dawny blask swoim puklom mogą skorzystać z różnych metod na poprawę objętości fryzury. Na naszej stronie internetowej znajdziesz metody zagęszczania i przedłużania włosów sprawdzone przez tysiące kobiet. Oferta obejmuje włosy doczepianie typu Clip in, Keratin Flat Tip, Keratin I Tip, Micro Ring, Nano Ring oraz Tape in (kanapki). Każda z nich różni się sposobem mocowania oraz inwazyjnością w naturalne włosy. Który z nich będzie najlepszy w Twoim przypadku? To pytanie warto zadać naszym doradcom, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w dobieraniu uzupełnień.

Sposoby na nowoczesne zagęszczanie i przedłużanie włosów

Ponad dwadzieścia lat na rynku wyrobów trychologicznych zobowiązuje. W tym czasie pomogliśmy tysiącom Polek zmagających się ubytkami, zyskując zaufanie Klientek w całym kraju. Dzięki naszym innowacyjnym sposobom na zagęszczanie i przedłużanie włosów wiele osób z dumą może spojrzeć w lustro, ciesząc się blaskiem, wyśnioną długością i imponującą objętością pukli. Dołącz do ich grona i zostań posiadaczką fryzury, o której do tej pory mogłaś tylko pomarzyć. Sprawdź szeroki wybór odcieni dopinek w rozsądnych cenach i wódź na pokuszenie blond falami, kasztanowymi lokami lub charakternymi, kruczoczarnymi prostymi pasmami. Proponowane sposoby na zagęszczanie i przedłużanie włosów dają długotrwały efekt, są możliwe do samodzielnej aplikacji i prezentują się bardzo naturalnie, przez co praktycznie nikt nie będzie w stanie odróżnić ich od Twoich prawdziwych pukli. Naszą ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów (salonów fryzjerskich), jak i osób, które pragną poprawić parametry swojej fryzury samodzielnie, w domowym zaciszu. Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz rodzaj doczepianych włosów i wprowadź swoją fryzurę w epokę renesansu.

HairMe
zagęszczanie i przedłużanie włosów

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe