Peruki naturalne

Naturalne peruki z włosów ludzkich

Peruki naturalne

Przejdź niezwykłą metamorfozę dzięki perukom naturalnym!

Pragną Państwo odzyskać utraconą fryzurę i pewność siebie mając jednocześnie świadomość, że na Państwa głowie zagościł produkt z najwyższej jakości materiałów?

W takim przypadku warto raz na zawsze zapomnieć o produktach syntetycznych. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie bezsprzecznie wybór produktów w stu procentach naturalnych, z których niezwykle bogatym asortymentem można się zapoznać odwiedzając nasze witryny. Tam też uzyskają Państwo szczegółowe informacje odnośnie kosmetyków, które pozwolą Państwu utrzymać wygląd nabytego wyrobu na satysfakcjonującym poziomie przez najdłuższy możliwy okres czasu.

1  Sklep internetowy  perukinaturalne.pl 2 Sklep z perukami peruka.pl

 
peruki naturalna
Peruki naturalne
 
 

Peruki Queen of Nature

Queen of Nature

Dzięki nam Panie mogą znów poczuć się jak prawdziwe królowe przyciągając wzrok przechodniów, znajomych i członków rodziny naturalnymi, prawdziwie słowiańskimi włosami w kolorach pszenicy, czekolady, czy jesiennego listowia.

Peruki naturalne z kolekcji Queen of Nature to gwarancja zadowolenia, przede wszystkim dzięki zastosowaniu w nich włosów słowiańskich, które to charakteryzują się:

  • najwyższą jakością na rynku
  • naturalnym wyglądem oraz brakiem dodatków chemicznych, potencjalnie szkodliwych dla włosów i skóry
  • możliwością strzyżenia i farbowania wedle uznania osoby noszącej perukę
  • trzema różniącymi się od siebie rodzaje baz, dzięki czemu klient może wybrać produkt, który w największym stopniu przypadnie mu do gustu

Kolekcja peruk naturalnych Queen od Nature skierowana jest dla wszystkich osób ceniących sobie maksymalną jakość wykonania, optymalny komfort noszenia peruki oraz wykorzystanie jedynie naturalnych komponentów.

Więcej >> Pobierz katalog >>

Pobierz katalog >>

Peruka naturalna
Peruka naturalna
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe