Peruki naturalne

Peruki z włosa naturalnego

Peruki naturalne

Przejdź niezwykłą metamorfozę dzięki perukom naturalnym!

Pragną Państwo odzyskać utraconą fryzurę i pewność siebie mając jednocześnie świadomość, że na Państwa głowie zagościł produkt z najwyższej jakości materiałów?

W takim przypadku warto raz na zawsze zapomnieć o produktach syntetycznych. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie bezsprzecznie wybór produktów w stu procentach naturalnych, z których niezwykle bogatym asortymentem można się zapoznać odwiedzając nasze witryny. Tam też uzyskają Państwo szczegółowe informacje odnośnie kosmetyków, które pozwolą Państwu utrzymać wygląd nabytego wyrobu na satysfakcjonującym poziomie przez najdłuższy możliwy okres czasu.

Przejdź na perukinaturalne.pl Przejdź na peruka.pl

 

Peruki Follea

Peruki z włosa Europejskiego FOLLEA

Pragniemy Państwu także zaoferować najwyższej jakości peruki naturalne  FOLLEA? wykonane z włosa naturalnego. Warto w tym miejscu nadmienić, że zyskały sobie one ogromną przychylność w wielu zakątkach świata, przede wszystkim z uwagi na kunszt ich wykonania, wykorzystanie najdoskonalszych komponentów oraz najwyższą jakość włosa naturalnego. Do produkcji omawianych produktów stosuje się jedynie włosy europejskie.  FOLLEA? sprawdzi się idealnie, niezależnie od tego, co jest przyczyną utraty włosów w Państwa przypadku: inwazyjny zabieg chemioterapii, postępujące łysienie( łysienie całkowite/łysienie plackowate/wypadanie włosów), czy też uwarunkowania genetyczne lub osłabione na skutek działania czynników zewnętrznych włosy.

Więcej >> Pobierz katalog >>

Pobierz katalog >>

Peruki Queen of Nature

Queen of Nature

Dzięki nam Panie mogą znów poczuć się jak prawdziwe królowe przyciągając wzrok przechodniów, znajomych i członków rodziny naturalnymi, prawdziwie słowiańskimi włosami w kolorach pszenicy, czekolady, czy jesiennego listowia.

Peruki naturalne z kolekcji Queen of Nature to gwarancja zadowolenia, przede wszystkim dzięki zastosowaniu w nich włosów słowiańskich, które to charakteryzują się:

  • najwyższą jakością na rynku
  • naturalnym wyglądem oraz brakiem dodatków chemicznych, potencjalnie szkodliwych dla włosów i skóry
  • możliwością strzyżenia i farbowania wedle uznania osoby noszącej perukę
  • trzema różniącymi się od siebie rodzaje baz, dzięki czemu klient może wybrać produkt, który w największym
  • stopniu przypadnie mu do gustu

Kolekcja peruk naturalnych Queen od Nature skierowana jest dla wszystkich osób ceniących sobie maksymalną jakość wykonania, optymalny komfort noszenia peruki oraz wykorzystanie jedynie naturalnych komponentów.

Więcej >> Pobierz katalog >>

Pobierz katalog >>

IMG_1495gotperuka_na_zamowienieIMG_1599gotIMG_1931gotIMG_2041IMG_2104
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe