Klinika SecondHair Systems

Systemy Włosów | Hair Systems

Martwi Cię wypadanie włosów? Cierpisz z powodu łysienia? Potrafimy Ci pomóc.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą innowacyjną metodą uzupełnień włosów, która to z powodzeniem zastąpić może często inwazyjny przeszczep włosów.

Czym jest SecondHair Systems?

Jest to specjalistyczna metoda zorientowana na uzupełnianie przerzedzonych włosów w sposób nie tylko bezpieczny i skuteczny, ale także całkowicie bezbolesny, co jest szczególnie istotne dla naszych pacjentów. Stosowana była ona w salonach i klinikach na całym świecie, a teraz dzięki naszym staraniom skorzystać z niej mogą także klienci z Polski.

SecondHair Systems jest metodą uzupełniania oraz zagęszczania włosów, która bazuje na osiągnięciach naukowych oraz wysoce zaawansowanych technologiach opracowanych przez ekspertów z USA, Kanady oraz Japonii. Pozwala ona na powrót cieszyć się zdrową, błyszczącą i piękną fryzurą bez konieczności przechodzenia bolesnego oraz nieprzyjemnego zabiegu chirurgicznego. Warto także nadmienić, że podczas procedury niechirurgicznego uzupełniania włosów stosowane są bezpieczne produkty niepowodujące jakichkolwiek alergii czy podrażnień, natomiast w czasie jej trwania nad Państwa bezpieczeństwem czuwać będą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej i medycznej.

 

Do kogo adresowane są systemy włosów SecondHair?

Metoda SecondHair Systems to nasza propozycja przede wszystkim dla osób, które nie czują się w pełni komfortowo ze stanem swoich włosów. Jeżeli zauważają Państwo u siebie nadmierne wypadanie włosów na skutek łysienia, wszelkiej maści urazów, predyspozycji genetycznych, czy inwazyjnych zabiegów jak przeszczep włosów - metoda ta będzie dla Państwa wręcz perfekcyjna! Poniżej przedstawiamy zapierające dech w piersiach metamorfozy klientów, którzy wyszli ze swojej strefy komfortu i postanowili dać szansę Second Hair Systems.

Czas niewygodnych, bolesnych i niekomfortowych przeszczepów, peruk oraz tupecików właśnie się skończył. Już teraz mogą Państwo raz na zawsze pożegnać się z problemami z fryzurą dzięki metodzie Second Hair Systems, która to nie tylko poprawi siłę i witalność Państwa włosów, ale także sprawi, że zauważalnie poprawi się Państwa samopoczucie. W końcu będą mogli Państwo robić to, na co tylko macie Państwo ochotę bez obaw, że uzupełnione włosy przesuną się czy odpadną podczas pływania, biegania, czy wykonywania codziennych zajęć.

Omawiana metoda popularność wśród klientów zawdzięcza braku skutków skutków ubocznych. Co więcej, jest ona nie tylko bezpieczna, ale i gwarantuje zachwycające efekty. Jesteśmy wręcz przekonani, że nie będą Państwo w stanie odróżnić uzupełnień od swoich naturalnych włosów! Niezwykle istotne jest także to, że cena oferowanej kuracji jest wysoce konkurencyjna, a więc mogą Państwo mieć pewność, że jej wybór nie będzie się wiązał z całkowitym wydrenowaniem Państwa domowego budżetu!

Konsultacje

Zapraszamy na konsultacje do Kliniki Włosa-SecondHair Clinic znajdującej się w Warszawie oraz do punktów konsultacyjnych SecondHair Systems w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Lublinie.

Więcej informacji na secondhair.pl Aby umówić się na konsultacje, prosimy o kontakt pod numerem tel.
22 871 94 25

odwiedź klinikę

SecondHair Clinic SecondHair Systems - Nowe, piękne włosy bez bólu i skalpela. Niechirurgiczna metoda uzupełnienia włosów dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Metamorfozy

Jesteśmy dumni z tego, jak bardzo SecondHair Systems odmieniają życie naszych Klientów. Dotknięci problemami łysienia, przerzedzeń i wypadania włosów, ratunek i bezbolesne rozwiązanie swojej przypadłości znajdują właśnie u nas.
Zobacz prawdziwe metamorfozy, które ukazują, jak wspaniale SecondHair Systems przywracają mężczyznom i kobietom świetny, całkowicie naturalny wygląd, a dawna fryzura powraca do swojej wcześniejszej gęstości, odzyskując dawną świetność.

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe