Peruki okazjonalne

Tanie peruki na karnawał i imprezę

Oferta Rokoko Hair Company to głównie naturalne i syntetyczne peruki medyczne, ale nie zapominamy o wszystkich tych, którzy pragną raz na jakiś czas diametralnie zmienić swoje uczesanie, aby uczcić wyjątkową uroczystość.

Chcesz wyglądać kolorowo i szałowo?
Zapoznaj się z naszą ofertą peruk okazjonalnych.

Imprezowe peruki na specjalne okazje, czyli peruki okazjonalne, to tanie peruki, które umożliwiają szybką jednorazową zmianę fryzury na Sylwestra, wesele, randkę lub inną okoliczność. Mogą to być zarówno stonowane fryzury w naturalnych kolorach, jak również zupełnie nietypowe uczesania w szalonych barwach: zielonym, żółtym, pomarańczowym czy fioletowym lub niebieskim.

Peruki okazjonalne wykonane są z włosów syntetycznych i przeznaczone są do użytku jedynie od czasu do czasu. Takie modele stosowane są m.in. jako peruki cosplay, ponieważ jako jedyne dają możliwość upodobnienia się do ulubionej postaci z popkultury.

Zobacz nasze peruki okazjonalne

Peruki okazjonalne Peruka okazjonalna Peruka na imprezę Peruka na karnawał Peruka na urodziny Tania peruka na imprezę Kolorowa peruka Peruki okazjonalne Peruka okazjonalna
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe