Treski i dopinki

Wysokiej jakości doczepki do włosów

Treski i dopinki

Firma Rokoko Hair Company pragnie zaoferować Państwu wysokiej jakości dopinki do włosów. Dzięki nim będą Państwo w stanie dowolnie oraz bez jakichkolwiek trudności zmieniać fryzurę, jednocześnie nie osłabiając struktury włosów. Ich zastosowanie pozwoli Państwu całkowicie zmienić swój styl w mgnieniu oka, co szczególnie przyda się przed wszelkiej maści bankietami, przyjęciami, czy uroczystościami.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z treskami dowolnie eksperymentować, dostosowując je do własnych potrzeb i preferencji stylistycznych. Jeżeli dane ułożenie fryzury uznają Państwo za nieatrakcyjne, wystarczy wyłącznie kilka minut, aby całkowicie je zmienić i przejść kolejną metamorfozę. Do dalszych prób zapewne zachęci Państwa fakt, że dopinki nie będą miały jakiegokolwiek negatywnego wpływu na włosy naturalne, a więc nie osłabią, nie zmierzwią i nie wysuszą ich.

Nasz asortyment dopinek, tresek, doczepek jest niezwykle bogaty. Mają Państwo bowiem do wyboru produkty długie, krótkie, kręcone, proste oraz charakteryzujące się zarówno jaśniejszym jak i ciemniejszym odcieniem. Szczególnie polecamy kolekcję produktów z naturalnych włosów słowiańskich nie poddanych modyfikacjom ani farbowaniu. Zarówno puszysty koczek, jak i gładkie doczepki do kitek pozytywnie odmienią fryzurę i będą wyglądać najbardziej naturalnie.

treski i dopinki
Treski i dopinki

Idealny sposób na szybką metamorfozę. Gdy nowa fryzura Ci się nie spodoba, możesz po prostu ją zmienić. Dopinki i treski dostępne w ofercie są długie, krótkie, proste, kręcone, ciemne lub jasne. Bogata gama kolorów.

treski długie jasne treski ciemne długie
treski ciemne krótkie treski jasne długie
treski ciemne długie proste treski jasne krótkie
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe