Peruki Sopot - szeroki asortyment doskonałej jakości produktów!

Każdy i każda z nas marzy o fryzurze, która zachwycać będzie rodzinę, znajomych oraz kolegów z pracy. Od wielu dziesiątek lat doskonale zadbana, bujna i zdrowa fryzura stanowi bowiem swoistą wizytówkę człowieka, pokazując nie tylko jego status społeczny, ale także w znacznym stopniu zwiększając jego atrakcyjność społeczną. W obecnych czasach coraz większa liczba przedstawicieli obydwojga płci zmaga się jednakże z problemami ściśle związanymi z nadmiernie przerzedzającymi się oraz wypadającymi w sposób niekontrolowany włosami. Czym jest to spowodowane? Za ten stan rzeczy obwiniać można między innymi wszędobylskie zanieczyszczenia, chroniczny stres i nieprawidłowe przyzwyczajenia żywieniowe, jednakże nie należy także bagatelizować wpływu na organizm ludzki przebytych chorób oraz zaburzeń hormonalnych czy genetycznych. Jeżeli którykolwiek z tych czynników dotknął i Państwa, pragniemy poinformować, że nie muszą Państwo toczyć walki z postępującym łysieniem na własną rękę – możliwe jest bowiem zamaskowanie wszelkich niedoskonałości w obrębie fryzury poprzez wykorzystanie w tym celu doskonałej jakości peruki naturalnej lub syntetycznej oferowanej przez sopocką filię Rokoko. Jesteśmy wręcz przekonani, że dostępne w naszym katalogu produktu przypadną Państwu do gustu, bowiem powstają one z najwyższej jakości materiałów pochodzących od zaufanych dostawców, a także charakteryzują się właściwościami hipoalergicznymi, co oznacza, że nawet jeżeli zdecydują się Państwo nosić je na co dzień, nie spowodują one wykształcenia się reakcji alergicznej czy powstania powodujących dyskomfort podrażnień!

Peruki sklep – gwarancja pełnej satysfakcji!

Specjaliści biją na alarm – nadmierne przerzedzanie się włosów oraz łysienie to problem mający charakter wielopłaszczyznowy, co oznacza, że nie zawsze udaje się dokładnie określić jego przyczynę. Sprawia to, że niejednokrotnie nawet najbardziej zaawansowane terapie farmakologiczne czy chirurgiczne nie są w stanie odwrócić procesu wypadania włosów. Co w takiej sytuacji zrobić? Ze swojej strony pragniemy polecić wizytę w sopockiej filii salonu Rokoko, w którym to będą Państwo mogli zapoznać się z obecną ofertą, dokonać zakupu, a następnie do woli przymierzać peruki naturalne i syntetyczne, dzięki którym zapomną Państwo o problemach, z którymi się Państwo borykają, a także poczują się Państwo młodziej, piękniej i bardziej atrakcyjnie. Wbrew powszechnej opinii poprawa ogólnego komfortu życia wcale nie musi wiązać się z nadmiernymi wydatkami – za wyrób dostarczany przez naszych ekspertów zapłacą Państwo tylko raz, a on sam służyć będzie przez wiele kolejnych miesięcy, a przy odpowiedniej pielęgnacji – nawet lat! Jedyne dodatkowe koszty, na które mogą się Państwo zdecydować związane są z nabyciem w naszym sklepie specjalistycznych produktów konserwacyjnych i pielęgnacyjnych, dzięki którym będą Państwo w stanie utrzymać naturalny blask i elastyczność nabytej peruki przez długi okres czasu. Rokoko to także szeroki asortyment akcesoriów, dzięki którym użytkowany przez Państwa wyrób prezentować się może jeszcze bardziej atrakcyjnie i modnie!

Peruki naturalne Sopot
Peruki medyczne Sopot
Peruki Sopot

W naszej ofercie znajdują się peruki najbardziej znanych firm w kraju i na świecie, a mianowicie:

 • Ellen Wille,
 • Raquel Welch,
 • Pure!Power,
 • HairMania,
 • HairPower,
 • HairSociety,
 • Perucci,
 • oraz wiele innych…

Asortyment naszego salonu jest niezwykle bogaty i obejmuje między innymi:

 • akcesoria,
 • peruki damskie,
 • peruki męskie,
 • peruki naturalne,
 • peruki syntetyczne (peruki sztuczne),
 • peruki systemowe.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stałe podążanie za trendami w branży to główne powody, dla których warto obdarzyć sopocki salon Rokoko zaufaniem!

Z przyjemnością informujemy, że w skład naszej oferty wchodzą także personalizowane systemy uzupełnień włosów wykonywane na specjalne życzenie naszych klientów.

Po peruki blisko Sopotu!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samodzielna walka z takimi problemami zdrowotnymi jak łysienie czy nadmierne wypadanie włosów może okazać się ponad Państwa siły. Jeżeli nie wiedzą Państwo gdzie udać się po pomoc, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu zlokalizowanego w malowniczym mieście jakim bez wątpienia jest Sopot. To właśnie tam, w komfortowej i przyjaznej atmosferze nasi eksperci wysłuchają Państwa problemów oraz doradzą najlepszy oraz najbardziej odpowiadający Państwa preferencjom produkt w oparciu o zgromadzone podczas takiego wywiadu informacje. Jesteśmy wręcz przekonani, że już podczas wstępnych przymiarek na Państwa twarzy zagości szeroki uśmiech, bowiem zauważą Państwo jak wiele zmienić może właściwie dopasowany do specyfiki klienta produkt. Sprawia on, że konsument taki czuje się piękniej, pewniej w swoim ciele oraz odzyskuje utraconą pewność siebie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami pod podanym poniżej numerem telefonu, mailowo lub też bezpośrednio – na drodze wizyty w salonie

Sklep Rokoko Peruki Sopot

Zachęcamy do odwiedzin w naszym salonie, bowiem słowa nie opiszą ogromu produktów jakie możemy Państwu zaoferować oraz ich niezwykłej jakości. Dość powiedzieć, że w naszym portfolio znajduje się obecnie ponad kilka tysięcy wyrobów charakteryzujących się różnymi stylami upięcia, kolorami, długościami oraz grubościami bazy. Jesteśmy przekonani, że z dostępnego asortymentu będą Państwo w stanie wybrać produkt, który w pełni wpisze się w Państwa oczekiwania oraz potrzeby. Zapraszamy do nas także w sytuacji, gdy potrzebują Państwo profesjonalnej porady lub też jeżeli chcą Państwo nabyć wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne!

Peruki Sopot

Gwiazdy polecają ROKOKO

Agnieszka Perepeczko

Rokoko - peruki na YouTube Zobacz zdjęcia

Olga Borys

Olga Borys - zobacz wywiad

Dorota Gardias

Dorota Gardias - zobacz wywiad

Izabela
Trojanowska

Izabela Trojanowska Rokoko - peruki na YouTube Zobacz zdjęcia
logotypy partnerzy
logotypy partnerzy
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe