Najlepsze peruki – Chorzów

Osoby, które nie są zaznajomione z branżą peruk, nie wiedzą czym różni się jeden rodzaj peruk od drugiego. Jest to naturalne i logiczne, jednak czasami przyjdzie moment, że peruka będzie potrzebna. Wówczas można się nieco zainteresować tematem i zgłębić tajniki tej wiedzy dlatego nieco dalej pokażemy najważniejsze różnice miedzy dwoma najpopularniejszymi obecnie rodzajami peruk. Jeśli natomiast nie mamy ani siły, ani czasu, ani nawet chęci, by dowiedzieć się tych rzeczy – jest bardzo łatwy sposób, by zdobyć najlepszy produkt, patrząc oczywiście na swoje preferencje i potrzeby. Udać się do salonu Rokoko w Chorzowie. Można nawet nie wiedzieć jak zakładać perukę ani czym tak naprawdę peruka jest.

Pracownicy zostali przeszkoleni, by mogli pomagać osobom zupełnie niezaznajomionym z tematem. Pozwoli to na dobór peruki, bez znajomości przez klienta branży. Wystarczy porozmawiać z pracownikiem, który będzie zadawał kolejne pytania. Odpowiedzi na nie natomiast, będą tym, czego potrzeba, by dobrać perukę idealną. Nie czekaj więc i udaj się do salonu Rokoko w Chorzowie, jeśli chcesz kupić perukę.

Peruki naturalne Chorzów
Peruki medyczne Chorzów
Peruki Chorzów

Peruki sklep – czym różnią się peruki syntetyczne od naturalnych?

Najłatwiejsza i najmniej wymagającą odpowiedzią będzie ta najbardziej oczywista – rodzajem włosa użytego do ich produkcji. Nie mija się to z prawdą, jednak można bez ogródek powiedzieć, że mówi bardzo niewiele. Każdy rodzaj peruki ma właściwości, które dla jednego klienta będą wadą, a dla drugiego wręcz przeciwnie. Dlatego warto jest wiedzieć, co jest najważniejsze w tych dwóch rodzajach peruk.

Peruki syntetyczne są atrakcyjne cenowo, co z pewnością zainteresuje część klientów. Ich pasma włosów zrobione są natomiast z tworzywa sztucznego, które ma oczywiście inne właściwości, niż prawdziwe włosy, jednak bardzo dobrze je imituje, przez co coraz więcej osób decyduje się zakupić perukę syntetyczną, zamiast perukę naturalną. Ponadto peruki syntetyczne są bardzo wytrzymałe, przez co nie tak łatwo jest je zniszczyć.

Oczywiście trzeba zachować podstawy obchodzenia się z peruką, gdyż mycie jej w taki sam sposób jak ubrania z pewnością poskutkuje jej zniszczeniem. Niemniej jednak używane na co dzień są odporne na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, dlatego świetnie sprawdzają się do codziennego użytku. Ich minusem jest na pewno wrażliwość na ciepło, przez co nosząc tego typu perukę trzeba pamiętać o tym, by nie zbliżać się do źródeł ciepła, gdyż tworzywo sztuczne może zareagować w taki sposób, że całkowicie straci swój kształt, a peruka będzie już nie do odratowania. Peruki syntetyczne można poddawać personalizacji w niewielkim stopniu. Mogą być podcinane, jednak farbowanie już nie wchodzi w grę.

Peruki naturalne natomiast są obecnie najbardziej zaawansowanymi produktami w świecie peruk. Są one wykonane z włosów naturalnych (jak sama nazwa wskazuje), przez co mają takie same właściwości, jak nasze prawdziwe włosy. Mogą być farbowane, mogą być przycinane (tylko z tą różnicą, że już nie urosną) oraz modelowane, gdyż bardzo dobrze znoszą prostownice i lokówki (oczywiście z umiarem). Ponadto peruki naturalne są wytrzymałe, a co za tym idzie zostały stworzone z myślą o tych, którzy będą używać jej na co dzień. Z racji, że włosy są naturalne, cena peruki jest znacznie większa od tych syntetycznych, dlatego, że pozyskiwanie takiej ilości włosów tego samego koloru i o tej samej barwie jest czasochłonne i drogie. Późniejsze przymocowanie oraz utrwalenie peruki również wiąże się z kosztami. Dlatego też są to zarówno najlepsze, jak i najdroższe peruki.

Chorzów sklep z perukami

Do państwa dyspozycji jest cały asortyment sklepu, dlatego zapraszamy do salonu, by wybrać idealną perukę, która spełni wszelkie oczekiwania. Dobór odpowiedniej peruki może polepszyć samopoczucie, zwiększyć pewność siebie i umożliwić szybką zmianę wyglądu kiedy tylko będzie taka potrzeba. Nasz personel pomoże przy wyborze peruki i przedstawi wszystkie te, które będą spełniały państwa oczekiwania. Zapraszamy!

Peruki Chorzów

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe