Nowy salon peruk w Siedlcach - już czynny!

17 / 6 / 2024

Nowy salon peruk w Siedlcach - już czynny!

Mamy świetną wiadomość dla mieszkańców Siedlec i sąsiednich miejscowości - doczekaliście się nowego sklepu z perukami! 17 czerwca otworzyliśmy w Siedlcach następny salon perukarski. Znajdujący się przy ul. Asłanowicza 34 sklep to jeden z ponad 20 punktów pod szyldem Rokoko na mapie Polski. Co ważne, perukarnia w Siedlcach umożliwia skorzystanie z wniosku Narodowego Funduszu Zdrowia, ponieważ peruki refundacja NFZ również obejmuje, jeśli tylko istnieje medyczne wskazanie do noszenia zastępczej fryzury.

Rokoko Siedlce - bogactwo dostępnego od ręki asortymentu

Jaki asortyment można znaleźć na miejscu? Oferta fryzur jest nad wyraz bogata i zawiera peruki naturalne, syntetyczne, toppery oraz tupety. Peruki z włosów naturalnych to najwyższej jakości uzupełnienia wykonane z pasm pochodzenia m.in. słowiańskiego lub europejskiego. Nie sposób odróżnić ich od włosów rosnących na głowie. Peruki syntetyczne zaś odznaczają się szeroką paletą odcieni, długości i łatwością pielęgnacji. Z kolei toppery, słusznie zdobywające coraz większą popularność, pomagają szybko i skutecznie poprawić fryzurę.

Perukarnia w Siedlcach - peruki, toppery i wszystko co do nich potrzebne

Nowy sklep z perukami - SiedlceTo nie wszystko! W siedleckim sklepie z perukami Rokoko mamy szeroką gamę różnorodnych akcesoriów, które pomagają zadbać o stan uzupełnienia. Stojaków i podstawek używamy po to, aby przechowywać całościowe lub częściowe uzupełnienia w odpowiednich warunkach - pomagają zachować kształt bazom tych produktów, przez co te nie rozciągają się i nie deformują. Poza uniknięciem ewentualnych pęknięć czy rozdarć materiału, peruki i toppery trzymane na stojakach mają też dopływ świeżego powietrza i dobre warunki do schnięcia po umyciu włosów, za to szczotki i grzebienie pomogą bezpiecznie rozczesywać pasma. Na koniec - kleje i taśmy będą pomocne przy umieszczaniu zastępczej fryzury na głowie. Kolejna grupa produktów w salonie perukarskim Rokoko Siedlce to kosmetyki do pielęgnacji włosów. Oferujemy duży wybór specjalistycznych środków do ochrony i wzmocnienia włosów naturalnych oraz syntetycznych. Szampony, balsamy, spraye antystatyczne i inne produkty sprawią, że pasma pozostaną w odpowiedniej kondycji przez jak najdłuższy czas.

Sklep z perukami Siedlce - Rokoko zaprasza

Rokoko Siedlce to także interesujący asortyment turbanów po chemioterapii, a ponadto mamy szeroki wachlarz produktów przeznaczonych dla Amazonek - protez piersi (wraz z profesjonalnym dobieraniem), bieliznę oraz stroje kąpielowe. Siedlecki sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Do zobaczenia na miejscu!

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe