Nowe turbany wiosna/lato 2024 - idealne na ciepłe dni

16 / 4 / 2024

Nowe turbany wiosna/lato 2024 - idealne na ciepłe dni

Wiosna w pełni i wielkimi krokami zbliża się letnia, słoneczna pogoda. Jest to świetny moment, aby zapoznać się z nowościami w kolekcjach turbanów, które przygotowaliśmy. W każdej z nich znajdują się interesujące propozycje na ciepły sezon - poczynając od chłodniejszych wiosennych poranków do letnich gorących wieczorów i wakacji nad wodą. W nowościach SS24 postawiliśmy przede wszystkim na świeże kolory odzwierciedlające budzącą się do życia naturę, wyjątkową funkcjonalność wspomagającą ochronę wrażliwej skóry przed słońcem, a przy tym nadal zachowaliśmy bardzo dobrą jakość użytych do stworzenia turbanów tkanin. Szeroka paleta odcieni - od delikatnych przygaszonych pasteli do żywych i soczystych barw - oraz przemyślane, zróżnicowane fasony to mocny argument, aby sprawić sobie całkiem nowy turban po chemioterapii i nie tylko!

Czapeczki i chusty od Rokoko to gwarancja łagodności dla skóry, jak również dobrego, intrygującego wizerunku. Modele można dopasować do swojego stylu: od zwartych, przylegających do głowy turbanów, których marszczenia, zaszewki i ozdobne elementy wspomagają efekt objętości, do zwiewnych lekkich chusteczek doskonale pasujących do letnich strojów i sukienek.

Nowe turbany na wiosnę i lato - od Rokoko!W kilku kolekcjach pojawiły się nowe wersje kolorystyczne istniejących modeli (np. Beata, Aster, Ela, Zanzibar, jak również nowe barwy turbanu do pływania Aqua i inne), mamy jednak przyjemność pokazać też sporo całkiem nowych fasonów turbanów i chusteczek, w których oczywiście występuje po kilka różnych ciekawych odcieni: Glasgow, Palermo, Crocus z Daszkiem, Leah oraz wiele innych. Przykładem jednego z interesujących wzorów jest Tampere z kolekcji City, łączący w sobie zalety okalającego głowę turbanu z niewielkim usztywnianym daszkiem nad czołem.

Wszystkie wspomniane nowości są dostępne od ręki zarówno w naszych Salonach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym turbany.pl oraz peruka.pl. Zachęcamy do odwiedzin - w każdym z ponad 20 sklepów Rokoko turbany można przymierzyć na miejscu, a sklepy online to wygodne rozwiązanie dla zabieganych: szybka wysyłka jest darmowa dla zamówień już od 100zł, wybraną czapeczkę czy chustę przymierza się swobodnie w domowych zaciszu, a jeśli któraś z nich nie będzie pasować, każda Klientka ma prawo do zwrotu w ciągu 14 dni. Zapraszamy serdecznie!

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe