Jak dobrać perukę po chemioterapii?
Chętnie pomożemy!

zakup peruki podczas chemioterapii

Peruki po chemioterapii.

Chemioterapia to zabieg niezwykle nieprzyjemny, bolesny i traumatyczny...

jednakże niezbędny w przypadku pacjentów, którzy od wielu miesięcy czy też lat zmagali się z wyniszczającym, zarówno fizycznie jak i psychicznie problemem zdrowotnym, jakim jest nowotwór.

Mimo, że terapia onkologiczna pozwala usunąć z organizmu takiego człowieka znaczną część lub też wszystkie komórki rakowe, to nierozerwalnie wiąże się z utratą większości włosów porastających skórę głowy pacjenta. Na szczęście jednak, dzięki stale rozwijającej się medycynie estetycznej oraz sztuce perukarskiej, nie musi on być w obecnych czasach skazany na społeczne wykluczenie, a wręcz przeciwnie - już po kilku tygodniach od zabiegu może zacząć żyć pełnią życia oraz odzyskać utraconą pewność siebie. Jak to możliwe? Jest to zasługą peruk syntetycznych i naturalnych oraz systemów uzupełnień włosów, które nabyć można w naszych salonach perukarskich Rokoko.

Na przestrzeni kolejnych lat obsłużyliśmy bardzo wielu pacjentów oddziałów onkologicznych i przekonaliśmy się, że za kwestie kluczowe uznają oni bezpieczną, niemalże intymną atmosferę, w której mogliby dobrać produkt w pełni zgodny z ich oczekiwaniami oraz preferencjami, a także indywidualne podejście ekspertów do problemu, z którym dany konsument po chemioterapii  odwiedza salon peruk Rokoko. Jest to w pełni zrozumiałe, bowiem każdy z nas chciałby poczuć się wyjątkowo i wiedzieć, że nie jest traktowany jak kolejny numerek w kolejce, a jako człowiek przychodzący do firmy specjalizującej się w wyrobie i konserwacji peruk z określoną bolączką oraz chcący uzyskać wsparcie profesjonalistów doskonale zaznajomionych w temacie.

peruki po chemioterapii sklep
Peruki po chemioterapii sklep

Dokładamy wszelkich starań, aby wstępne konsultacje oraz zakupy peruki po chemioterapii przebiegały w taki właśnie sposób - nasi pracownicy cierpliwie oraz uważnie wysłuchają Państwa oraz na podstawie zgromadzonych danych zawężą zakres produktów, który ich zdaniem mógłby Państwa faktycznie zainteresować. Nie ma tu mowy o pośpiechu czy nerwowej atmosferze - na odwiedziny w naszym przybytku zarezerwować można godzinę lub nawet dwie, a także poprosić osobę towarzyszącą o wspólną wizytę razem z Państwem. Nie od dziś wiadomo bowiem, że obecność bliskiej osoby dodaje otuchy, pozwala spojrzeć na zagadnienie z nieco innego punktu widzenia, jak również umożliwia podjęcie lepszego niż w pojedynkę wyboru.

Dla większości pacjentów, którzy poddali się zabiegowi chemioterapii jest to wydarzenie dość stresujące i niejednokrotnie zauważamy, że czują się oni dość skrępowani, wiedząc, że za chwilę patrząc w lustro zobaczą kogoś całkowicie innego, osobę odmienioną przez przygotowaną przez naszych ekspertów perukę naturalna, syntetyczną lub system uzupełnień włosów. Z przyjemnością informujemy, że w znacznej części przypadków niepokój i nerwowe wyczekiwanie ustępują miejsca o wiele przyjemniejszemu uczuciu spełnienia oraz satysfakcji, jako że okazuje się, iż nałożony produkt pasuje jak ulał i prezentuje się jeszcze lepiej niż na prezentowanych podczas procedury składania zamówienia wizualizacjach.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że wystąpić może konieczność wprowadzenia poprawek, bowiem zdarzyć się może, że kształt głowy klienta sprawia, iż peruka nie układa się od razu idealnie i potrzebne jest jego delikatne zmodyfikowanie. W takim przypadku nasi eksperci pracować będą nad peruką do momentu, aż konsument będzie z niej w pełni zadowolony, bowiem to jest dla nas najważniejsze. Gwarantujemy każdemu pacjentowi nielimitowaną liczbę przymiarek oraz modyfikacji peruk po chemioterapii, gdyż wierzymy że odpowiednio dobrany produkt to taki, który od momentu założenia go na głowę staje się tym ulubionym.

Pacjenci odwiedzający sklep perukarski wybierają różnorakie peruki damskie lub męskie, które jednak można podzielić na dwie główne grupy. Największym zainteresowaniem cieszą się bowiem wyroby wytwarzane z włókien syntetycznych wysokiej jakości oraz te bazujące na wykorzystaniu włosa naturalnego, które mimo, że jest nieco droższe od swojego syntetycznego odpowiednika gwarantuje większą żywotność oraz odporność na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych czy też uszkodzenia mechaniczne. Pragniemy także poinformować wszystkich zainteresowanych, że osobom poddającym się zabiegom onkologicznym przysługuje także pełne prawo ubiegania się o refundację z Narodowego Funduszu Zdrowia, która to sprawi, że poniesiony na zakup wymarzonego produktu z naszego salonu koszt znacznie się obniży. Zaoszczędzone pieniądze będą Państwo mogli przeznaczyć na suplementy diety lub też wykorzystać na kosmetyki i środki medyczne pozwalające utrzymać perukę lub system uzupełnień w doskonałym stanie przez znacznie dłuższy okres czasu.

peruka po chemioterapii
Peruka po chemioterapii

 

Wielu klientów podczas pierwszej wizyty pyta nas, czy po przebytej chemioterapii lepszym wyborem będzie sięgnięcie po perukę syntetyczną czy też powstającą na bazie włosa naturalnego. Informujemy wtedy, że z uwagi na fakt, iż w chwili obecnej obydwa typy wyrobów przygotowywane są z dbałością o najmniejszy detal, a także powstają z doskonałej jakości produktów, obydwa one sprawdzą się doskonale. Kwestiami, które odróżniają systemy od siebie są jedynie cena (produkty naturalne są bowiem nieco droższe) oraz podatność na wszelkiej maści zabiegi stylizacyjne czy farbowanie (w przypadku, gdy są Państwo zwolennikami regularnych eksperymentów z własnym uczesaniem, o wiele lepszą decyzją będzie nabycie wyrobu syntetycznego).

Nasze salony peruk to jednakże nie tylko peruki oraz systemy uzupełnień. Pacjentom zakładów onkologicznych pragniemy także polecić najwyższej jakości środki kosmetyczne, które to sprawią, że nabyty produkt będzie im służył przez wiele długich miesięcy lub nawet lat bez koniczności wymiany na nowy. Nikt nie powiedział także, że wyroby omawiane w ramach niniejszego artykułu muszą być nudne i niemodne - jeżeli chcą Państwo dodać swojej peruce niego ekstrawagancji i szyku, z naszego katalogu mogą Państwo wybrać jeden z dziesiątek dostępnych krojów oraz stylów turbanów, jak również wzbogacić produkt dodatkowymi dopinkami sprawiającymi, że będzie on wyglądał jeszcze okazalej oraz wizualnie zwiększy się objętość Państwa fryzury. Nasi eksperci z przyjemnością przeprowadzą dla Państwa również nawet najbardziej zaawansowane i wymagające zabiegi fryzjerskie, dzięki czemu nabyta peruka stanie się jedyna w swoim rodzaju jednocześnie nie tracąc swojego unikatowego uroku oraz ponadprzeciętnej prezencji.

Przez wiele lat udało się nam przywrócić uśmiech na twarzy niezliczonej ilości osób, które po chemioterapii wygrały swoją prywatną walkę z nowotworem. Jesteśmy wręcz przekonani, że uda nam się pomóc także Państwu poczuć się znów pięknie i młodo w swojej skórze, jednocześnie pozostawiając za sobą traumę związaną z przebytym zabiegiem chemioterapii. Pod okiem naszych specjalistów powrócą Państwo do czasów, kiedy brak włosów nie był zmartwieniem, a jeżeli tylko sobie Państwo tego zażyczą, wprowadzimy do Państwa życia jeszcze więcej koloru odpowiednio dopasowując kolor oraz uczesanie peruki. Nasze produkty charakteryzuje także niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny, a więc mogą być Państwo pewni, że zakup produktu w naszym sklepie nie będzie wiązał się z wydrenowaniem domowego budżetu!

Dlaczego warto zdecydować się na usługi świadczone przez naszą firmę? W swojej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie materiały oraz produkty, które przeszły pasmo rygorystycznych testów, natomiast specjaliści potwierdzili, że nawet ich długotrwałe użytkowanie nie będzie wiązało się z ryzykiem wystąpienia podrażnień lub uczuleń. Jeżeli sama myśl o transplantacji włosów napawa Państwa strachem i nie chcą Państwo poddawać się tak inwazyjnej oraz kosztownej terapii, warto rozważyć bezpieczną oraz skuteczną alternatywę po chemioterapii w postaci peruk naturalnych lub syntetycznych, czy też systemów uzupełnień włosów. Te ostatnie polecamy w szczególności pacjentom, których terapia przeciwnowotworowa nie pozbawiła wszystkich samodzielnie wyhodowanych włosów, a oni sami chcieliby wzbogacić je o zdrowo, pięknie i naturalnie wyglądające pukle włosia w wybranym odcieniu. Fakt, iż w naszym portfolio figuruje ponad pięć tysięcy wyrobów różnych typów i rodzajów sprawia, że możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić już teraz, że dobór produktu doskonale wpisującego się w Państwa oczekiwania nie będzie niczym trudnym - wystarczy, że na zadanie to poświęcona zostanie odpowiednia ilość czasu oraz zaangażowania!

 
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe