Zagęszczanie włosów

Produkty maskujące

toppik

Mają Państwo dość włosów przerzedzających się lub gwałtownie postępującego łysienia? Jeżeli tak, to mamy dla Państwa błyskawiczne oraz wysoce skuteczne rozwiązanie. Przedstawiamy metodę przebadaną naukową, która jest gwarancją zadowalających efektów!

Dzięki zastosowaniu Toppik, Lion’s Hair Państwa włosy zmienią się nie do poznania, nabiorą objętości oraz wyglądać będą zdrowiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Co ważne, oferowane przez nas produkty zagęszczające włosy mogą z powodzeniem być łączone z medykamentami zorientowanymi na regenerację oraz stymulację porostu włosów, w tym – z Minoxidylem czy Propecią. Są one skutecznie niezależnie od płci, a więc mogą być stosowane zarówno przez panie jak i panów. Z całą pewnością zauważą oni niesamowite efekty już po pierwszym użyciu. Jak doskonale wiadomo – piękne włosy to gwarancja dobrego samopoczucia i pewności siebie, a więc warto w nie zainwestować!

Produktów maskujących przerzedzenia można używać ze środkami leczniczymi na porost włosów, np. Minoxidyl czy Propecia. Są znakomite zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Już od pierwszego zastosowania, wszyscy będą podziwiać Twoją gęstą czuprynę. Nowi znajomi nigdy nie będą podejrzewać, że kiedykolwiek miałeś problem z utratą włosów. Za każdym razem gdy spojrzysz w lustro, będziesz czuć się pewnie i komfortowo.

zagęszczenie włosów

preparaty do zagęszczania włosów

Zapraszamy do naszych sklepów:

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe