Wrześniowe nowości - czepek pod perukę w nowym wydaniu!

18 / 9 / 2023

Wrześniowe nowości - czepek pod perukę w nowym wydaniu!

Noszenie peruki może wynikać z wielu powodów: zarówno estetycznych, jak i tych zdrowotnych. Niezależnie od tego, dlaczego zakładamy perukę, poza ładnym i naturalnym wyglądem najważniejsze jest zdrowie i komfort. Dlatego właśnie wiele użytkowniczek medycznych peruk preferuje zakładanie specjalnych delikatnych czepków lub siateczek, które nie tylko zapewniają wygodę i brak podrażnień dla wrażliwej skóry głowy, ale także dostarczają kolejną warstwę, która będzie chroniła głowę przed niższymi temperaturami.

Do tego drugiego celu zwykła siateczka, posiadająca duże przewiewne oczka, może się nie sprawdzić, na szczęście jednak dostępne są specjalne gładkie siateczki-ocieplacze. Dzięki nim nie dość, że wygodnie nosi się perukę, to głowa jest cały czas chroniona przed nadmierną utratą ciepła. Komfort dwa w jednym!

W Rokoko do tej pory wspomniane czepki - inaczej cap linery - dostępne były tylko w jednym, beżowym kolorze. Oczywiście jest to barwa uniwersalna, przypominająca skórę, ale przecież peruki są w różnych wersjach kolorystycznych (a tym samym z różnego koloru bazami), tak samo jak różne są odcienie skóry. Dlatego właśnie nasza firma jest świetnie przygotowana na zbliżające się jesienne chłody i dla naszych Klientek już teraz do wyboru jest szeroka gama kolorystyczna delikatnych czepków pod perukę.

Gładkie siateczki - ocieplacze to must have wśród akcesoriów do peruk. To obecnie aż 6 wariantów, spośród których można dopasować kolor do barwy skóry lub włosów i bazy peruki: biały, beżowy, ciemny beż, brąz, red coffee i czarny. Co więcej, opakowania wspomnianych cap linerów zawierają aż dwie sztuki, dlatego nie ma żadnego problemu, jeśli trzeba uprać czepek - drugi jest natychmiast gotowy do założenia!

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2023 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe