Tupet topper damski

Kobiecość kojarzy się przede wszystkim z dbaniem o skórę, paznokcie i włosy. To właśnie ten ostatni element jest bardzo ważny kobiet, ponieważ podkreśla ich kobiecość i nadaje wdzięku. Piękne, gęste włosy to przede wszystkim wysoka pewność siebie i zdrowie psychiczne na dobrym poziomie. Problemy z włosami potrafią znacznie wpłynąć na kobiece samopoczucie, dlatego warto wiedzieć, że jest to problem, dotykający coraz młodsze osoby. Wypadanie włosów wiąże się z wieloma czynnikami. Stresem w pracy, złym odżywianiem, problemami zdrowotnymi. Dlatego na problemy trychologiczne dobrym rozwiązaniem jest tupet damski. Pozwala on na zagęszczenie fryzury, jej ponowną stylizację i przede wszystkim dzięki niemu można zyskać, utraconą wcześniej pewność siebie. Wygląd to nieodłączna część naszego samopoczucia, dlatego na problemy z wypadającymi włosami, łysieniem plackowatym czy androgenowym - tupet czy topper damski będzie idealny.

Topper damski – rozwiązanie problemu z wypadaniem włosów

Z pewnością wiele osób nie jest przekonane co do tego, czy zastosować tupet, dlatego rozwiązania bywają różne. Jedni będą polecać keratynę, która pozwoli na wzmocnienie włosów i przyspieszy ich wzrost, inni stwierdzą że to peruka będzie lepszym rozwiązaniem, jednak to właśnie tupet damski wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Wygląda najbardziej naturalnie, stworzony jest z naturalnych włosów, można go szybko przygotować, więc nie musimy czekać na efekty, jak w przypadku stosowania keratyny i przede wszystkim tupet można stylizować i układa się tak samo jak reszta włosów.

Problemy z włosami są naprawdę uciążliwe i potrafią doprowadzić do depresji i załamania nerwowego, dlatego trzeba szybko z tym walczyć. Zaniżona pewność siebie daje się we znaki od razu i jest to moment, w którym rezygnuje się z różnych aktywności, właśnie ze względu na to, że nie wyglądamy tak dobrze, jakbyśmy chciały. Topper damski pozwala tego uniknąć i szybko uporać się z problemami trychologicznymi.

Tupet damski
 
Tupet damski
tupet damski clip in

Tupet damski – włosy naturalne czy syntetyczne?

Topper damski jest o tyle dobry, że w większości robiony jest z włosów naturalnych, dzięki czemu włosy wyglądają naturalnie i układają się w taki sposób, jak nasze prawdziwe włosy. Ponadto kolorystyka jest dobierana indywidualnie pod klienta, dlatego możemy wybierać między odcieniami brązu, czerni, włosami blond, balejażem czy powszechnym i popularnym ostatnio – ombre. Dzięki temu możemy dobrać włosy idealnie pod swój styl, co pozwala na poczucie komfortu, związanego z wyglądem. Oczywiście bywają również topperyz syntetycznych włosów, lecz na dłuższą metę nie są one tak dobre jak te z włosów naturalnych, dlatego najlepszym wyborem będzie mimo wszystko tupet właśnie z naturalnych włosów.

W przypadku problemów z łysieniem przodu głowy – co notabene jest bardzo częstym problemem – bardzo dobrym wyborem będzie tupet typu Front Lace, który pozwala na rekonstrukcje grzywki, wraz z linią włosów. Wygląda to bardzo naturalnie i praktycznie nie da się rozróżnić, czy jest to prawdziwa linia włosów, czy jedynie tupet, gdyż podobieństwo jest niemalże nie do odróżnienia.

Tupet damski clip-in – czy to dobre rozwiązanie?

Jedną z popularniejszych technik doczepiania włosów, jest właśnie metoda clip-in. Jej atutami jest przede wszystkim wygląd, gdyż po takiej aplikacji włosów na skórę głowy – odróżnienie tupetu od prawdziwych włosów staje się niemalże niemożliwe. Sama metoda polega na doczepianiu włosów za pomocą klipsów, które przylegają do naszych prawdziwych włosów. Dzięki temu kurczowo przylega do włosów i nie widać złączeń między topperem, a prawdziwymi włosami. Jest to szczególnie bezpieczny sposób doklejania tupetu, gdyż nie uszkadza on ani cebulek, ani samych włosów.

Sama technika to nie wszystko. Oferowane przez Rokoko tupety, wykonane są z najwyższej jakości włosów naturalnych lub syntetycznych. Dobieramy zarówno kolory, jak i stylizacje indywidualnie pod klientów, by każdy był jak najbardziej zadowolony. Tupety damskie są robione ręcznie i wyróżniają się naturalnym wyglądem i świetną jakością wykonania, dzięki której nie jest możliwe odróżnienie rzeczywistych włosów od tupetu.

Gwiazdy polecają ROKOKO

Agnieszka Perepeczko

Rokoko - peruki na YouTube Zobacz zdjęcia

Olga Borys

Olga Borys - zobacz wywiad

Dorota Gardias

Dorota Gardias - zobacz wywiad

Izabela
Trojanowska

Izabela Trojanowska Rokoko - peruki na YouTube Zobacz zdjęcia
logotypy partnerzy
logotypy partnerzy
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe