Peruki typu lace front – najważniejsze informacje

Utrata włosów dla większości osób jest poważnym problemem, który nie ogranicza się do niezadowolenia ze swojego odbicia w lustrze. Widoczne zmiany zachodzące w wyglądzie stają się źródłem lęku i kompleksów, powodują wycofanie się z życia towarzyskiego, utrudniają nawiązywanie relacji z innymi. Niestety, w większości przypadków cofnięcie zmian, które zaszły w organizmie, jest niemożliwe. Nieocenioną pomocą w powrocie do normalnego funkcjonowania są nowoczesne peruki typu lace front. Co kryje się pod tą nazwą? Dlaczego warto zainwestować właśnie w perukę o takim wykończeniu? Sprawdź!

Twoje drugie włosy: peruka typu lace front

Peruki oferowane przez czołowych producentów mają niewiele wspólnego ze swoimi starszymi, nienaturalnie odbijającymi światło i odznaczającymi się przy skroniach wersjami. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji i wykorzystaniu materiałów doskonale naśladujących ludzkie tkanki peruki godnie zastępują utracone włosy. Szczególnie dużym zainteresowaniem osób pragnących odzyskać swój dawny wygląd, a wraz z nim utraconą pewność siebie, cieszą się peruki typu lace front.

Peruka lace front daje efekt tak zwanego naturalnego czoła. Włosy osadzone są na cienkiej bazie z siateczki (french lace), która zlewa się z głową w taki sposób, że granica między skórą a peruką jest niezauważalna. Co ważne, włosy znajdujące się przy brzegu podstawy są rzadsze i cieńsze, co umożliwia swobodne odkrycie czoła. Naturalny efekt potęguje fakt, że włosy nie mają określonego kierunku tkania, dzięki czemu możesz dowolnie zaczesywać włosy i eksperymentować z fryzurą.

Nowoczesna peruka lace front – rodzaj włosów

W profesjonalnych salonach z perukami znajdziesz fryzury wykonane z włosów syntetycznych oraz naturalnych. Efekt metamorfozy będzie jeszcze lepszy, jeśli zdecydujesz się na perukę lace front tkaną z włosów pochodzących od ludzi. Włosy naturalne doskonale się prezentują i są znacznie bardziej trwałe niż ich odpowiedniki produkowane fabrycznie. Ponadto, włosy, tak samo jak pasma wyrastające z głowy, pokryte są ochronnymi łuskami. Dzięki nim możesz bez obaw suszyć, modelować, kręcić i prostować pukle, dostosowując swój wygląd do nastroju i okazji.

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe