Sklep Peruki Poznań - poznaj swoją nową fryzurę

Podobno dowodem na geniusz Matki Natury jest to, że na całym świecie nie ma dwóch takich samych twarzy. To właśnie twarz jest naszą unikatową wizytówką i pierwszym skojarzeniem z daną osobą. Jednak wizerunek budujemy też za pomocą innych narzędzi – począwszy od sylwetki przez sposób zachowania, na wybieranym stroju kończąc. Jednym z kluczowych elementów kreowania wizerunku jest fryzura. Stan posiadania na głowie może dopełniać naszą stylizację, odpowiadać na aktualne trendy, szokować, a nawet być demonstracją poglądów. Nie każdy ma jednak przywilej posiadania uczesania, które mogłoby stać się jego wizytówką. Osoby borykające się z łysieniem lub przerzedzonymi włosami nie są skazane na fryzurę, której nie chcą. Decydując się na perukę możesz wybrać swoją nową fryzurę, która najlepiej podkreśli fenomen Matki Natury.

Perukarnia w Poznaniu z prawdziwego zdarzenia Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób stawiających czoła wypadaniu włosów i wszystkich konsekwencji wynikających z tego procesu, proponujemy naszym Klientom szeroki wybór peruk wykonanych z najlepszej jakości komponentów. W ofercie posiadamy peruki naturalne, peruki syntetyczne, peruki okazjonalne, peruki medyczne, dopinki, treski i turbany. Są wśród nich peruki własnej produkcji, jak i produkty tworzone przez innych producentów. Asortyment uzupełniają kosmetyki i inne produkty mające na celu spowolnienie wypadania włosów. W ofercie marki Rokoko posiadamy ponad 5000 modeli peruk w różnych kolorach i fasonach. Tak bogaty asortyment z pewnością ułatwi wybór tej najlepszej. Doradztwo i markowe peruki oprócz szerokiego wachlarzu produktów, do dyspozycji osób korzystających z oferty sklepu z perukami w Poznaniu oddajemy również wiedzę i doświadczenie w doborze peruk naszych doradców. To najwyższej próby specjaliści od lat związani z tematem peruk i systemów uzupełnień włosów, którzy pomogą dobrać najlepiej pasujący model. Markowa peruka to nie tylko szansa na nowe oblicze, ale także pozbycie się kompleksów związanych z wypadaniem włosów i kolejne otwarcie w relacjach prywatnych i zawodowych. Sprawdź ofertę Rokoko, odwiedź sklep peruki Poznań i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by zmienić swoje życie na lepsze.
Peruki naturalne Poznań
Peruki medyczne Poznań
Peruki Poznań

Sklep peruki

Imponujący wybór oraz najlepsza jakość peruk syntetycznych i naturalnych to znaki rozpoznawcze naszego salonu przy ul. Garbary w Poznaniu. Zapraszamy wszystkie osoby, także te, które pomimo licznych prób nie znalazły jeszcze odpowiedniego sposobu na wypadające włosy. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z łysieniem androgenowym, telogenowym czy plackowatym, a Twoje problemy mają tło genetyczne, hormonalne lub są związane z intensywnym stresem lub silną terapią, peruka jest rozwiązaniem dla Ciebie. Dostosowana do Twoich potrzeb, stylu życia i oczekiwań estetycznych peruka jest najtrwalszym, ale także najbardziej komfortowym rozwiązaniem problemu łysienia i kłopotliwych przerzedzeń. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór peruk oraz fachowe doradztwo. Tylko tyle i aż tyle potrzeba Ci, by tchnąć w Twoją fryzurę drugie życie. Sprawdź naszą ofertę bezpośrednio w salonie Rokoko i przekonaj się, że każdy z nas może pozwolić sobie na piękną fryzurę. Odwiedź sklep Poznań i pozwól swoim włosom zabłysnąć na nowo.

Peruki Poznań

ul. Garbary 6
61-867 Poznań
61 649 44 27
poznan@rokoko.com.pl

Sprawdź godziny otwarcia >>

 

Peruki  Poznań zaprasza mieszkańców okolicznych miejscowości:

Gniezno
58,4km - 0:45h

Grodzisk Wielkopolski
51,7km - 1:00h

Konin
103km - 1:15h

Kościan
58,5km - 0:55h

Leszno
80,9km - 1:10h

Międzyrzecz
118km - 1:25h

Nowy Tomyśl
69,2km - 1:00h

Oborniki
41,8km - 1:00h

Piła
103km - 2:00h

Pniewy
61,7km - 1:05h

Swarzędz
12km - 0:30h

Szamotuły
53,6km - 1:05h

Śrem
42,1km - 0:45h

Wągrowiec
58,9km - 1:15h

Wronki
71,7km - 1:30h

Września
50,4km - 0:40h

logotypy partnerzy
logotypy partnerzy
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe