Sklep Peruki Poznań - poznaj swoją nową fryzurę

Podobno dowodem na geniusz Matki Natury jest to, że na całym świecie nie ma dwóch takich samych twarzy. To właśnie twarz jest naszą unikatową wizytówką i pierwszym skojarzeniem z daną osobą. Jednak wizerunek budujemy też za pomocą innych narzędzi – począwszy od sylwetki przez sposób zachowania, na wybieranym stroju kończąc. Jednym z kluczowych elementów kreowania wizerunku jest fryzura. Stan posiadania na głowie może dopełniać naszą stylizację, odpowiadać na aktualne trendy, szokować, a nawet być demonstracją poglądów. Nie każdy ma jednak przywilej posiadania uczesania, które mogłoby stać się jego wizytówką. Osoby borykające się z łysieniem lub przerzedzonymi włosami nie są skazane na fryzurę, której nie chcą. Decydując się na perukę możesz wybrać swoją nową fryzurę, która najlepiej podkreśli fenomen Matki Natury.

Sklep perukarski Poznań
Perukarnia w Poznaniu
Salon z perukami w Poznaniu
Peruki Rokoko Poznań

Perukarnia w Poznaniu z prawdziwego zdarzenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób stawiających czoła wypadaniu włosów i wszystkich konsekwencji wynikających z tego procesu, proponujemy naszym Klientom szeroki wybór peruk wykonanych z najlepszej jakości komponentów. W ofercie posiadamy peruki naturalne, peruki syntetyczne, peruki okazjonalne, peruki medyczne, dopinki, treski i turbany. Są wśród nich peruki własnej produkcji, jak i produkty tworzone przez innych producentów. Asortyment uzupełniają kosmetyki i inne produkty mające na celu spowolnienie wypadania włosów. W ofercie marki Rokoko posiadamy ponad 5000 modeli peruk w różnych kolorach i fasonach. Tak bogaty asortyment z pewnością ułatwi wybór tej najlepszej. Doradztwo i markowe peruki oprócz szerokiego wachlarzu produktów, do dyspozycji osób korzystających z oferty sklepu z perukami w Poznaniu oddajemy również wiedzę i doświadczenie w doborze peruk naszych doradców. To najwyższej próby specjaliści od lat związani z tematem peruk i systemów uzupełnień włosów, którzy pomogą dobrać najlepiej pasujący model. Markowa peruka to nie tylko szansa na nowe oblicze, ale także pozbycie się kompleksów związanych z wypadaniem włosów i kolejne otwarcie w relacjach prywatnych i zawodowych. Sprawdź ofertę Rokoko, odwiedź sklep peruki Poznań i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by zmienić swoje życie na lepsze.

Poznań sklep - peruki dostępne od razu

Imponujący wybór oraz najlepsza jakość peruk syntetycznych i naturalnych to znaki rozpoznawcze naszego salonu przy ul. Garbary w Poznaniu. Zapraszamy wszystkie osoby, także te, które pomimo licznych prób nie znalazły jeszcze odpowiedniego sposobu na wypadające włosy. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z łysieniem androgenowym, telogenowym czy plackowatym, a Twoje problemy mają tło genetyczne, hormonalne lub są związane z intensywnym stresem lub silną terapią, peruka jest rozwiązaniem dla Ciebie. Dostosowana do Twoich potrzeb, stylu życia i oczekiwań estetycznych peruka jest najtrwalszym, ale także najbardziej komfortowym rozwiązaniem problemu łysienia i kłopotliwych przerzedzeń. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór peruk oraz fachowe doradztwo. Tylko tyle i aż tyle potrzeba Ci, by tchnąć w Twoją fryzurę drugie życie. Sprawdź naszą ofertę bezpośrednio w salonie Rokoko i przekonaj się, że każdy z nas może pozwolić sobie na piękną fryzurę. Odwiedź sklep Poznań i pozwól swoim włosom zabłysnąć na nowo.

Peruki Poznań

ul. Garbary 6
61-867 Poznań
61 649 44 27
poznan@rokoko.com.pl

Sprawdź godziny otwarcia >>

 

Peruki  Poznań zaprasza mieszkańców okolicznych miejscowości:

Gniezno
58,4km - 0:45h

Grodzisk Wielkopolski
51,7km - 1:00h

Konin
103km - 1:15h

Kościan
58,5km - 0:55h

Leszno
80,9km - 1:10h

Międzyrzecz
118km - 1:25h

Nowy Tomyśl
69,2km - 1:00h

Oborniki
41,8km - 1:00h

Piła
103km - 2:00h

Pniewy
61,7km - 1:05h

Swarzędz
12km - 0:30h

Szamotuły
53,6km - 1:05h

Śrem
42,1km - 0:45h

Wągrowiec
58,9km - 1:15h

Wronki
71,7km - 1:30h

Września
50,4km - 0:40h

logotypy partnerzy
logotypy partnerzy
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe