Peruki Katowice
ponadprzeciętnie bogaty asortyment w korzystnej cenie

Piękne, lśniące i zdrowe włosy od wieków stanowią symbol statusu społecznego oraz traktowane są przez wielu jako swoista wizytówka danej osoby. Nie powinno to dziwić, bowiem właśnie fantazyjnie ułożona fryzura pozwala na podkreślenie cech charakterystycznych człowieka oraz umożliwia mu wyróżnienie się z tłumu. Nie należy także zapominać o tym, że dla wielu z nas eleganckie uczesanie jest jednym ze sposobów poprawy samopoczucia, podniesienia samooceny, czy w końcu - poczucia się lepiej we własnym ciele. Niestety jednak, nie każdy i nie każda z nas może pochwalić się puszystymi i gęstymi włosami, czy to z uwagi na przebytą chorobę, uwarunkowania genetyczne, czy w końcu działanie czynników zewnętrznych, do których zaliczyć należy przede wszystkim stres, wszechobecne zanieczyszczenia, czy nieodpowiednią dietę. W obecnych czasach wcale nie musi to oznaczać wykluczenia społecznego lub konieczności zaakceptowania faktu, iż nasza głowa jest po części lub całkowicie pozbawiona włosów. Doskonałym rozwiązaniem opisywanego problemu są bowiem peruki. Mogą one być wykonane z włosa naturalnego lub syntetycznego. Jeżeli tylko wybierzemy produkt właściwej jakości, możemy mieć pewność, że nawet najbliżsi będą mieli znaczne problemy z określeniem czy fryzura na naszej głowie została wyhodowana samodzielnie, czy są to włosy stanowiące część systemu uzupełnień!

Peruki sklep - Katowice jako centrum sztuki perukarskiej

Jak zapewne doskonale zdają sobie Państwo sprawę, przyczyn przerzedzania się włosów, osłabiania ich struktury, czy też nadmiernego ich wypadania jest całe multum, co niejednokrotnie utrudnia skuteczne stawienie czoła nadmienionym problemom. Jeżeli w Państwa przypadku stosowane leki i odbywane terapie okazały się nieskuteczne, pragniemy Państwa zaprosić do wizyty w salonie Rokoko w Katowicach, gdzie nasi eksperci bazując na Państwa oczekiwaniach pomogą przygotować od postaw system uzupełnień, który idealnie wpisze się w kształt Państwa twarzy, podkreśli najważniejsze aspekty Państwa aparycji oraz sprawi, że poczują się Państwo znacznie lepiej. Na rodzimym rynku działamy już od wielu lat, nieprzerwanie poszerzając portfolio dostępnych produktów. W chwili obecnej nasz katalog obejmuje kilkaset peruk naturalnych i syntetycznych w rozlicznych kolorach i stylach. Jesteśmy wręcz przekonani, że znajdą Państwo w Katowicach coś dla siebie!

Peruki naturalne Katowice
Peruki medyczne Katowice
Peruki Katowice

Zapraszamy do wizyty w naszym katowickim sklepie z perukami- znajdą tam Państwo także naturalne i bezpieczne kosmetyki pielęgnacyjne oraz konserwacyjne, jak również eleganckie akcesoria dodatkowe, takie jak chociażby turbany czy dopinki. Nasza bogata oferta obejmuje:

peruki damskie,
peruki męskie,
peruki naturalne,
peruki syntetyczne,
peruki systemowe.

Budowa peruki - która z nich będzie idealna?

Decydując się na wybór jednej z peruk z naszego katalogu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, aby wyglądała ona naturalne, idealnie dopasowywała się do kształtu twarzy oraz wykonana była z najlepszej jakości materiałów. Na ostatni z wymienionych aspektów dajemy naszą gwarancję, jednakże zaręczamy, że nasi pracownicy nie będą Państwa nachalnie zachęcać do wyboru danego produktu, bowiem doskonale wiedzą oni, że zakup systemu to czynność bardzo intymna, a wyrób finalny ma przypaść do gustu przede wszystkim Państwu. Dołożymy jednakże wszelkich starań, aby podpowiedzieć produkty, które biją obecnie rekordy popularności i wybierane są przez naszych konsumentów najczęściej.

Peruki naturalne - jaką wybrać?

Jako, że podczas nabywania peruki wykonanego z włosa naturalnego do wyboru mamy różne odmiany materiału, warto przed złożeniem zamówienia zastanowić się czego przede wszystkim oczekujemy od produktu. Jeżeli ma on nam służyć przez długie lata, poddawać się bez jakichkolwiek problemów zabiegom stylizacyjnym i pielęgnacyjnym, natomiast jego cena nie ma dla nas większego znaczenia, warto zdecydować się na wyrób powstający na bazie włosów słowiańskich. Doskonałą alternatywę stanowi włosie europejskie, które to jednak dostępne jest przede wszystkim w dość ciemnych kolorach. Jeżeli z kolei głównym przyświecającym nam celem jest niewydrenowanie domowego budżetu, skusić się możemy na system wykonany z pukli azjatyckich, które są znacznie tańsze, jednak cechują się krótszą żywotnością oraz przejawiają tendencje do mierzwienia się.

Firma Rokoko Katowice oferuje swoim klientom w peruki wytwarzane z włosa:

europejskiego,
indyjskiego,
mongolskiego,
słowiańskiego.

Czy warto rozważyć zakup peruki syntetycznej?

Produkty sztuczne są znacznie tańsze od wyrobów powstających na bazie włókien naturalnych. Wyglądają one równie zjawiskowo i z całą pewnością sprawią, że momentalnie po ich założeniu poczują się Państwo młodziej i piękniej, należy jedynie pamiętać, że niższa cena nierozerwalnie wiąże się z nieco krótszą żywotnością. W przypadku, gdyby zapragnęli Państwo, aby nabyty produkt służył Państwu jeszcze przez kilka lub kilkanaście miesięcy, zachęcamy do przyniesienia go do naszego katowickiego salonu. Z przyjemnością dokonamy oględzin wyrobu, określimy, czy możliwa będzie jego regeneracja oraz oszacujemy cenę takiego przedsięwzięcia.

Sklep z perukami w Katowicach - dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że branża perukarska jest wysoce specyficzna, natomiast klienci poszukują produktów, które będą relatywnie niedrogie, wytrzymałe, jak również będą mogły zostać poddane zabiegom stylizacji czy koloryzacji. Jeżeli nie są Państwo przekonani co do reklam prezentowanych Państwu w Internecie i nie wiedzą Państwo czy nie zostały one przygotowane w taki sposób, aby wprowadzić Państwa w błąd, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego, który to mieści się w Katowicach. W branży działamy już ponad 25 lat, a więc jesteśmy doskonale zaznajomieni z trendami oraz potrzebami klientów. Zaufanie jakim nas oni darzą pozwala stale poszerzać ofertę, jak również - otwierać salony Rokoko w coraz to nowych zakątkach Polski. Zapraszamy do odwiedzin! Jesteśmy przekonani, że będą Państwo pod wrażeniem profesjonalnej obsługi, jak również - jakości i różnorodności oferowanych produktów!

Peruki Katowice

pl. Rostka 3,
40-074 Katowice
32 708 70 33
katowice@rokoko.com.pl

Sprawdź godziny otwarcia >>

 

Peruki sklep Katowice zaprasza mieszkańców okolicznych miejscowości:

Będzin
18,3km - 0:20h

Bytom
14,7km - 0:35h

Dąbrowa Górnicza
20,4km - 0:20h

Jaworzno
26,3km - 0:30h

Mysłowice
13,9km - 0:15h

Olkusz
54km - 0:50h

Pszczyna
38km - 0:35h

Radzionków
21,3km - 0:40h

Siemianowice Śląskie
17,4km - 0:25h

Sosnowiec
11,8km - 0:15h

Świętochłowice
15,8km - 0:25h

Trzebinia
40,8km - 0:35h 

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe