Stylowe peruki Gliwice i okolice

Problemy zdrowotne, zarówno o podłożu psychicznym, jak i fizycznym, często odbijają się na naszym wyglądzie, a w szczególności na kondycji włosów. Osłabienie cebulek na skutek przyjmowania niektórych leków, niedoborów składników odżywczych, urazów mechanicznych, chemioterapii i radioterapii, zaburzeń hormonalnych czy silnego stresu może prowadzić do całkowitego lub częściowego łysienia. Na szczęście, osoby borykające się z nadmiernym wypadaniem włosów nie są pozostawione same sobie. Sposobem na odzyskanie utraconej pewności siebie jest zamaskowanie swoich niedoskonałości za pomocą peruki. Gliwice to jeden z największych i najważniejszych ośrodków miejskich na mapie województwa Śląskiego. Gdzie mieszkańcy tego miasta mogą znaleźć wysokiej klasy, maksymalnie naturalne i trwałe peruki? Odpowiedź jest prosta: w salonie Rokoko zlokalizowanym w Katowicach. Nasze punkty handlowe, zlokalizowane w największych miastach w Polsce, od ponad 20 lat to kopalnie sposobów na uporanie się z problemem łysienia. Przekonały się o tym tysiące dotychczasowych Klientów, którzy dzięki naszym perukom odzyskali piękne włosy.

Peruki skrojone na miarę – Gliwice i okolice

Katowicki salon peruk Rokoko znajdujący się nieopodal (raptem 20-30 min. jazdy samochodem od budynków Politechniki) Gliwic to miejsce, w którym na każdego Klienta czeka bogata kolekcja wysokiej klasy peruk męskich, damskich i dziecięcych produkcji czołowych marek, wysokiej klasy akcesoria, kosmetyki pielęgnacyjne, turbany, chusty, treski i sztuczne rzęsy. Najlepiej czujesz się w drapieżnej, krótkiej fryzurze? A może, wręcz przeciwnie, marzysz o długich, blond pasmach? Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, możesz mieć pewność, że wśród ogromu dostępnych fryzur znajdziesz tę jedyną, w której poczujesz się pewnie i atrakcyjnie. Starannie dobrana przez naszego doradcę fryzura może całkowicie odmienić Twój wizerunek lub, wręcz przeciwnie, przybliżyć Cię do swojego wyglądu sprzed wystąpienia symptomów choroby. Wszystkie fryzury wykonane są ze starannie przygotowanych włosów pochodzenia naturalnego lub syntetycznego. Tkane na nowoczesnych, delikatnych bazach idealnie zlewających się ze skórą głowy zapewniają wygodę, nie zsuwają się i nie luzują w trakcie użytkowania. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują peruki medyczne, które są wyjątkowo łagodne dla wymagającej, delikatnej skóry głowy.

peruki medyczne gliwice
peruki naturalne gliwice
peruki gliwice

Peruki Gliwice

ul. Daszyńskiego 59/ III
44-100 Gliwice
Tel.: 32 708 79 94

 

 

Gwiazdy polecają ROKOKO

Agnieszka Perepeczko

Rokoko - peruki na YouTube Zobacz zdjęcia

Olga Borys

Olga Borys - zobacz wywiad

Dorota Gardias

Dorota Gardias - zobacz wywiad

Izabela
Trojanowska

Izabela Trojanowska Rokoko - peruki na YouTube Zobacz zdjęcia

Rokoko logo

Peruki Rokoko to ponad 5000 wzorów i fasonów

Jesteśmy Generalnym Przedstawicielem światowych marek tj.: Ellen Wille, Raquel Welch, Hair Power, Perucci, Pure!Power, Harmania, Annnica Hansen, Hair Society, Hair Mania, Power Kind oraz wielu innych firm perukarskich. Współpracujemy z najlepszymi.

zobacz więcej

logotypy partnerzy
logotypy partnerzy
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe