Peruki w Bydgoszczy
piękno na jakie Państwo zasługują!

Każdy z nas chciałby zaimponować znajomym, kolegom z pracy, rodzinie oraz innym osobom do których żywimy szczególne uczucia przepiękną fryzurą. Pragnienie posiadania doskonale zadbanych, odżywionych, lśniących i elastycznych włosów jest w pełni uzasadnione - właśnie takie włosy pokazują, że jesteśmy zdrowi, odpowiednio o siebie dbamy oraz nie są nam obce specjalistyczne sklepy z perukami i perukarnie, dzięki którym możemy wyglądać olśniewająco pomimo mijających lat. W obecnych czasach okazuje się jednakże, że zasobny portfel nie zawsze wystarczy, aby utrzymać stan naszej fryzury na zadowalającym poziomie. Dlaczego tak się dzieje? Jest to przede wszystkim spowodowane zawrotnym tempem życia, przedłużającym się stresem, nieprawidłowym odżywianiem, brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń fizycznych, ale także problemami zdrowotnymi. Niejeden i niejedna z nas zmaga się bowiem z nieprzyjemnymi przypadłościami, które to niejednokrotnie skutkują nadmiernie szybkim przerzedzaniem się lub wypadaniem włosów.

Jeżeli zaniedbamy pierwsze symptomy chorobowe, okazać się może, że na odwrócenie procesu jest już za późno, a niekiedy nawet drogie leki okazują się mało skuteczne i nie rozwiązują problemu na dobre. Jak sobie wtedy radzić? Często oferowanym przez ekspertów wyjściem z sytuacji jest wysoce inwazyjny i nieprzyjemny zabieg przeszczepu włosów, jednakże doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Państwa jest zainteresowany podejmowaniem aż tak drastycznych kroków w walce z łysieniem i osłabiającą się strukturą włosów. Wszystkim osobom zainteresowanym bardziej delikatnym oraz komfortowym rozwiązaniem oferujemy doskonałej jakości peruki wykonane zarówno z włosa naturalnego jak i ze specjalnego włókna syntetycznego, które to z powodzeniem zastąpią prawdziwe włosy, zakryją wszelkie niedoskonałości oraz sprawią, że będą Państwo mogli każdego dnia budzić się z uśmiechem i normalnie egzystować, nie przejmując się prześwitami czy nadmiernie wypadającymi włosami.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z prawdziwymi ekspertami jak rokoko Bydgoszcz oraz Rokoko w swoim fachu będziemy w stanie dobrać i wykonać dla Państwa perukę idealnie odpowiadającą Państwa preferencjom. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby została ona wykonana od podstaw pod Państwa kierunkiem - wystarczy podzielić się z nami Państwa oczekiwaniami oraz przedstawić zdjęcie przedstawiające fryzurę idealną. W chwili zostaną Państwo włascicielami pieknej peruki która będzie służyła przez wiele lat jeżeli tylko będą Państwo się o niego właściwie troszczyć! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu peruk oraz Bydgoszczy jak i innych miastach!

Salon perukarski Bydgoszcz
Sklep z perukami Bydgoszcz
Perukarnia Bydgoszcz
Peruki Rokoko w Bydgoszczy

Bydgoska filia sklepu z perukami otwiera przed Państwem swoje podwoje

Jako, że na rynku działamy już od wielu lat, zdążyliśmy dokładnie poznać oczekiwania oraz preferencje naszych klientów. Dla każdego z nich jesteśmy w stanie dobrać produkt w pełni satysfakcjonujący korzystając z naszej bazy peruk, którą stanowi ponad tysiąc produktów w różnych kolorach, o różnych długościach oraz charakteryzujących się różnorodnymi stylami upięcia. Z radością pomożemy Państwu także w sytuacji, gdy po kilku latach regularnego noszenia peruka straci nieco swego blasku i będzie potrzebna jej regeneracja lub wymiana na nowy model. Do naszego sklepu z perukami  oraz oczywiście Bydgoszcz zapraszamy także wszystkie osoby zainteresowane optymalną pielęgnacją posiadanego systemu przy pomocy specjalistycznych kosmetyków, środków pielęgnacyjnych oraz popularnych akcesoriów do peruk. Wszystkie one dostępne są w konkurencyjnych cenach i pochodzą wyłącznie z zaufanych źródeł - jest to kolejny powód dla którego warto zdecydować się na nasz salon, nie natomiast na którąkolwiek z konkurencyjnych firm działających w bydgoskiej branży perukarskiej.

Poniższe zestawienie to jedynie skrócona lista marek, z którymi na przestrzeni kolejnych lat w branży podjęliśmy owocną współpracę:

 • Raquel Welch,
 • Pure!Power,
 • Perucci
 • HairSociety,
 • HairPower,
 • HairMania,
 • Ellen Wille,
 • oraz wiele innych...

W naszym portfolio znaleźć można przede wszystkim następujące produkty:

 • akcesoria do peruk
 • kosmetyki 
 • peruki damskie
 • peruki męskie
 • peruki naturalne
 • peruki syntetyczne (peruki sztuczne)
 • peruki systemowe

Dzięki temu, że naszymi pracownikami są wyłącznie osoby doskonale zaznajomione ze sztuką wykonywania i modelowania peruk, mogą mieć Państwo stuprocentową pewność, że zadbamy o Państwa tak, jak Państwo na to zasługują!

Warto także w tym miejscu nadmienić, że stale poszerzamy wachlarz naszych usług oraz produktów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, a w sytuacji, gdy dana peruka lub akcesorium będą w danej chwili niedostępne, zamówimy je specjalnie dla Państwa najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Komfort i profesjonalizm w jednym!

Problemy z przerzedzaniem się oraz nadmiernym wypadaniem włosów nie należą do najprostszych, a więc nie powinni Państwo podczas zmagania się z nimi mieć wrażenia, że są Państwo pozostawieni sami sobie. Nasi pracownicy pospieszą Państwu z pomocą, doradzą najbardziej elegancki oraz najlepiej dopasowany do Państwa układu twarzy produkt, jak również poinstruują odnośnie prawidłowej konserwacji i modelowania nabytej peruki, dzięki czemu będzie ona wyglądała jak nowa przez długie lata. Naszym głównym celem jest zapewnienie stuprocentowego zadowolenia klienta, a więc poza zgromadzoną wiedzą i nabytym doświadczeniem oferujemy Państwu także wysoce korzystne ceny. Zapewniamy, że nawet zakup produktu w pełni spersonalizowanego nie wydrenuje Państwa domowego budżetu! Jeżeli są Państwo zainteresowani możliwością zmiany swojego życia na lepsze - zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami zatrudnionymi w filii naszego sklepu w Bydgoszczy. Mogą Państwo nawiązać z nimi kontakt telefoniczny, e-mailowy, jak również odwiedzić salon osobiście i przedstawić im swoje oczekiwania dotyczące wymarzonej peruki lub systemu uzupełnień włosów.

Peruki Bydgoszcz

ul. Dworcowa 41
85-009 Bydgoszcz
52 300 24 32
bydgoszcz@rokoko.com.pl

Sprawdź godziny otwarcia >>

 

Peruki sklep Bydgoszcz zaprasza mieszkańców okolicznych miejscowości:

Brodnica
120km - 2:00h

Chojnice
85,7km - 1:30h

Grudziądz
74,1km - 1:05h

Inowrocław
42,9km - 0:45h

Nakło nad Notecią
30,8km - 0:40h

Sępólno Krajeńskie
60,7km - 1:10h

Solec Kujawski
26,4km - 0:30h

Szubin
24,6km - 0:25h

Świecie
54,1km - 0:45h

Tuchola
62km - 1:10h

Wałcz
117km - 2:00h

Żnin
44,1km - 0:40h

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

Facebook Instagram YouTube
© 2024 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe